Deze tekening laat het begane grond-gedeelte zien van de laatste uitbreiding. Rechts zijn theatercafé en restaurant zichtbaar. In het midden de nieuwe keuken en verder de verschillende zalen. mend voordeel dat de onaantrekkelijke bestaande gevel kon worden vervangen. De nieuwe uitbreiding is veel omvangrijker dan uit de foto's hieronder kan worden afgeleid. De helft van de uitbreiding ligt namelijk onder het straatniveau, waar de nieuwe keukens, en opslag- en personeels ruimten zijn ondergebracht. In deze souter rain-ruimten zijn tevens de toiletten en gar derobes voor de nieuwe zalen opgenomen. Omdat het achterterrein een flink stuk dieper ligt zijn de opslagruimten wel direkt van buitenaf bereikbaar. Vooral voor de aan- en afvoer van goederen is dat een prak tische oplossing. Van groot belang was ook een vrije onder doorgang vanuit de hal naar het nieuwe zalencentrum. Daardoor zijn alle zalen in het gehele gebouw vanuit één entree en één hal bereikbaar. DE SFEER De meest recente verbouwing in 1984 gaf ook gelegenheid tot een gedeeltelijke face lift. Zo kwam een nieuw theatercafé tot stand en werden de restaurants aangepast. Verrassend was de reactie van de vele zakenrelaties, die te kennen gaven dat de aantrekkingskracht voor hen voornamelijk is gelegen in de sfeer van het gebouw. Los van de sfeer zal het succes van De Reehorst toch vooral te danken zijn aan het uitste kende management. DE LAATSTE VERBOUWING? Het lijkt er op dat nu echt een einde is geko men aan de serie verbouwingen van De Reehorst. Het terrein is thans nagenoeg volgebouwd en de omzet kan niet beter. Maar in het geval van De Reehorst durft niemand op dit punt van 'de laatste keer' te spreken, gelet ook op het bovenstaande. Want wie weet kan het in de toekomst nog beter en nog anders. En zó ziet De Reehorst er thans uit. Het gedeelte links op de foto werd het laatst aangebouwdmet vooraan de restaurants en achteraan het zalencentrum.

Heineken - Tap en Schap | 1985 | | pagina 21