Inhoud februari 19BS SOOOÖgratis b|g^r Samenwerking tussen Vrumona en Drankeninaustrie Sittard Tap en Schap is een informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: Eric Bouwmeester, Ton van der Vliet. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie: R.G.H. Elfrink, Mr. A.J.M. Hakkaart, J. Haverlag, J.F.B. Houthuys, A. Jansen. D. Marck, J.A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Tel. 071-814249, 814288. Bij de voorpagina: Carnaval in Maastricht, dat is onder andere paraderen in de optocht met een opvallend hoofddeksel. Bij de achterpagina: Een haarscherpe opname die in 1927 bij de brouweri j in Rotterdam werd gemaakt toen daar werd gebouwd aan de lagerkelder. De vrachtwagen, met opengeslagen cabine, voor de poort is een juweeltje om te zien. Een landelijke actie waarbij 20.000 bio scoopkaartjes gratis onder de consumenten worden verdeeld, is de belangrijke promo tie van Pepsi-Cola in 1985. Dit jaar moet dan de grote doorbraak voor Pepsi-Cola gaan betekenen. Pagina's 8 en 9. "Caterers zijn onderling niet altijd even ver standig bezig. Er is een moordende concur rentie in de prijsslag", aldus een fragment uit het interview (op de pagina's 14 en 15) met de heer M.A.M. Jacobs, algemeen directeur van Van Hecke MCA B.V. 's lands grootste caterer op het gebied van bedrijfsrestaurants. Vrumona B.V. in Bunnik en de Drankenindustrie Sittard B.V. (D.I.S.) hebben eind vorig jaar overeenstemming bereikt over de licentieproduktie door de D.I.S. van een aantal Vrumonamerken .Met ingang van 1 januari van dit j aar produceert de Drankenindustrie Sittard de merken Sisi, Royal Club, Sourcy en Pepsi-Cola. Deze zijn bestemd voor de Limburgse horeca-markt. Vanaf de oprichting in 1963 produceerde en verkocht D.I.S. frisdranken onder het merk Sinalco als licentiehoudster van Sinalco A.G. in Duitsland. Het nieuwe mer ken- en prijzenbeleid van Sinalco A.G. was voor de Drankenindustrie Sittard reden om die relatie met ingang van 1 januari van dit jaar te beëindigen. De overeenstemming tussen Vrumona en D.I.S. betekent voor laatstgenoemde een positieve invloed op de continuïteit van het bedrijf en de werkgelegenheid. Met het nieuwe assortiment verwacht men de marktpositie verder te kunnen ver sterken. Vrumona kan door deze samenwerking een belangrijke versterking van de marktpositie in de Limburgse horeca-markt realiseren. Om de wederzijdse verantwoordelijkheid tussen de Drankenindustrie Sittard B.V. en Vrumona B.V. gestalte te geven participeert Vrumona met een minder heidsbelang gaan in de Drankenindustrie Sittard. B3 Appelsap vormt een van de voornaam ste ingrediënten van de longdrink waarmee bartender R. Geurtz uit Amsterdam derde werd bij de wereldkampioenschappen cocktails mixen in Hamburg. Meer daar over, en de complete samenstelling van die longdrink, op pagina 16. de van 1 t/rn 15 (behalve 4.5,11 na 18 00 uur) a t kommuni Colofon en inhoud van dit nummer 2 Horecava 1985 Brand in Den Bosch 3 Het zuiden drie dagen op z'n kop; een blik achter de schermen bij het carnavalsfeest 4 Nationale Amstel promotie 1985 7 De grootse plannen voor 1985 van Pepsi Cola 8 Schat. Spandoek voor Primeur 10 De zwijgzame doeners uit West-Friesland 12 Nieuwe Vendo frisdranken automaat 13 Cateringbedrijf Van Hecke 14 Bartender R. Geurtz derde bij WK 16 Buitenlands nieuws 17 Parlanf du vin onderscheiding voor J. Zellenrath 18 Leven in de bouwerij 20 Nieuws Allerlei 22 deaktie zware ondersteuning

Heineken - Tap en Schap | 1985 | | pagina 2