-JARIG JUBI- LEUMM.TH. LUITEN: "ÉÉN étmKJ PRACHTIGE TIJD!" (4) De heer M.Th. Luiten, alge meen directeur van de Barne- veldse Drankenhandel, is niet voor een gat te vangen. Op de vraag of hij naar aanleiding van zijn 25-jarig jubileum bij dat bedrijf de achterliggende periode in drie woorden kan samenvatten reageert hij meteen met: "Eén prachtige tijd!" En lachend laat hij daarop volgen: "Het lukt me warempel nog ook, om het in drie woor den te omschrijven". En dan in alle ernst: "Je doet het uiteinde lijk met z'n allen. Klein begon nen met enkele medewerkers, terwijl dat aantal nu is uitge groeid tot 33. Voor mezelf geldt dat ik op jeugdige leeftijd ben begonnen met de dingen die gedaan moesten wordenAls je dan op zekere dag omkijkt blijkt er ineens een periode van 25 jaar achter je te liggen." Stilzitten is er voor de thans 52-jarige heer Luiten niet bij, aangezien de bakens in de drankenhandel steeds moeten worden verzet. Waren in het prille begin bier en frisdrank de enige pijlers onder het bedrijf, thans levert men een compleet pakket aan de horeca. Waarbij het drankpakket nog steeds de hoofdmoot vormt. Maar met daarnaast ook een ruim assorti ment food en non-food produk- ten. Het inspelen op de wijzi gende omstandigheden op de markt zal ook in de toekomst de nodige aandacht blijven vragen, en dat vraagt een goed samenspel met leveranciers en afnemers. Dat leveranciers en afnemers de heer Luiten niet van alle zaken op de hoogte houden bleek tijdens de recep tie die hem werd aangeboden, en waarbij beide handelspart ners hem en z'n echtgenote geheel onverwacht een dertig- ejneken daagse reis naar Indonesië in het vooruitzicht stelden. "Een droomreis" aldus de heer Luiten, die tezamen met z'n vrouw op 23 maart in het vliegtuig stapt. VAN TOETEN EN BLAZEN (5) De Heineken mede werkers verenigd in de Heineken Fanfare weten letterlijk van toeten en blazen. En dat al een kwart eeuw, een jubileum dat niet onopgemerkt voorbij is gegaan In het Casino van Den Bosch -uiteindelijk de plaats waar de fanfare werd opgericht- werd in december een groots opgezet jubileum concert gegeven. Aansluitend daarop vond er ook nog een feestelijke receptie plaats. Dat was voor de heer Ir. C. Schel- tema -bedrijfsdirecteur van de Heineken vestiging in Den Bosch- de gelegenheid om nogeens de waardering uit te spreken over de fanfare. Ook de echtgenoten van de muzi kanten werden daarbij betrok ken, omdat zij het zijn die wekelijks toestemming geven aan hun echtgenoten om in de vrije tijd nog verder te schaven aan de al niet geringe muzikale prestaties. Namens de Raad van Bestuur en de Directie mocht de heer Scheltema vervolgens twee enorme pauken aanbieden aan de Fanfare. De Amerikaanse importeur mr. Leo Van Munching jr., die vorig jaar bij zijn bezoek aan Nederland werd verrast met muzikale bijdragen van de fanfare, bleek daarvan zo onder de indruk te zijn geweest dat ook van die zijde een jubileumgeschenk werd aange boden. Een levend geschenk nog wel, want de fanfare wordt verrijkt met een tweede bok. En dat is -zoals wellicht bekend- de mascotte van dit gezelschap. Concours hippi- QUE ZUIDLAREN (6) Van 24 november tot en met 2 december vond in de Prins Bernhard- hoeve te Zuidlaren voor de 30e maal het Internationale Indoor Concours Hippique plaats, waaraan ook deze keer weer tal van bekende ruiters deelna men. Zoals gebruikelijk stond de donderdag voor een belang rijk gedeelte in het teken van Heineken door de voor die avond vastgestelde internatio nale springconcoursen om de Heinekenprijs en de Pepsi- Cola-prijs. Beide rubrieken gaven uitstekende ruitersport te zien met als zeer terechte winnaar van de Heinekenprijs de Engelsman Robert Smith met Sanyo Vista, waarna de Italiaan Diego Deriu met Fanando na een spannende barrage de Pepsi-Cola-prijs in de wacht wist te slepen. De betreffende prijzen werden overhandigd door respectieve lijk de heer J.G. Teeken, Hoofd Horecagebied Gronin gen/Friesland/Drente en(op de foto) de heer B. v.d. Meuten, filiaaibeheerder van Dranken handel Groningen. 23

Heineken - Tap en Schap | 1985 | | pagina 23