:mtrn Eind september heeft Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard, in het bijzijn van vele promi nenten uit de Nederlandse hotelwereld, het gloednieuwe Mercury Hotel te Nieuwegein geopend. Mercury Hotel een aanwinst voor Nieuwegein en regio e knusse dorpskern Nieuwegein, in enkele jaren tijds uitgegroeid tot een grote, en op stedebouwkundig gebied toonaangevende gemeente in de provincie Utrecht heeft haar eerste hotel. In het gebouwencomplex "De Poort van Nieuwegein", een zeer eigentijds ontwerp van architect Peter Schuring, zijn naast het hotel ook verschillende kantoorruimten en het Nederlands Schoenencentrum geves tigd. "De Poort van Nieuwegein" ligt direct naast de A2, de snelweg-verbinding 's-Her- togenbosch-Utrecht-Amsterdam, bij vele automobilisten maar al te bekend van de regelmatig terugkerende file-meldingen. Op dit moment is het hotel wat moeilijk bereikbaar, maar hieraan komt een eind wanneer de nieuwe afslag Q3 gereed komt (de werkzaamheden zijn in volle gang). Goed nieuws voor passerende automobilis ten op zoek naar een sfeervolle pleister plaats, maar ook voor congresgangers, en hotelgasten. Vooral aan deze laatste groep is gedacht tijdens de bouw van het hotel. In de stad Utrecht en omgeving is een groot tekort aan hotelaccommodatie. Mercury beschikt over tachtig tweepersoonskamers en een tweetal luxe suites. Er is een grote expositieruimte, waar onder andere het Nederlands Schoenencentrum regelmatig gebruik zan zal maken voor het houden van beurzen en expositie's. In het hotel zijn twee restaurants, Matahari met 130 zit plaatsen en het Bougainville a la carte-res- taurant. In het eerste kunnen passanten De "Golden Gate Bar" opvallende inrichting. De complete inrich ting is ontworpen door de heer R. van Hooydonk, direkteur van het Mercury Hotel. Naast de eerder genoemde exposi tieruimte is er op de eerste etage 1200 m2 vergaderruimte beschikbaar die in een handomdraai door schuifwanden te verde len is in ruimten van 50 m2. Bezoekers die zich op sportieve wijze wil len ontspannen staat een zwembad, een fit nessruimte en een sauna/solarium ter beschikking. U kunt er zelfs terecht voor fysiotherapie in een aangrenzende ruimte. Gezien de vele mogelijkheden die het Mer cury Hotel haar gasten uit de regio, toeval lige passanten, het bedrijfsleven en expo santen kan bieden mag het zeker een aan winst genoemd worden. Dineren a la carte in het Bourgainville restau rant terecht voor een kopje koffie en/of een een voudige lunch en diner. Bougainville is bij uitstek geschikt voor een uitgebreid diner. Beide restaurants zijn zeer sfeervol inge richt. Door te werken met rustige kleuren en het opnemen van veel planten in de inrichting is een aangenaam aandoende relaxte sfeer gecreëerd die de bezoekers zeker zal aanspreken. Voor een gezellig gesprek bij een drankje kunt u terecht in de op de beroemde Amerikaanse "Golden Gate Brug" geïnspireerde bar met een Een van de tachtig sfeervolle tweepersoons kamers Vergaderruimte ruimschoots aanwezig 17

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 17