Samenwerking bij Pepsi-Cola introductie Dat de "Doe de Pepsi Proef" campagne een groot succes is, is algemeen bekend. De 150.000ste 'proever' is inmiddels geregistreerd en ontving uit handen van schoonspringster Daphne Jonge- jans namens Pepsi-Cola een home-computer. Aangestoken door het succes van de Pepsi Proef, waaruit blijkt dat de consument de voorkeur geeft aan Pepsi-Cola, besloot de Jac. Hermans Groep in juni dit jaar Pepsi-Cola in het assortiment op te nemen. GEZAMENLIJK Men wilde deze assortiments-uitbreiding niet in stilte voltrekken en daarom vatte de directie van de Hermans Groep het plan op om samen met Vrumona een consumenten actie te organiseren voor alle filialen van Jac. Hermans, Profimarkt en Wijnpakhuis. Een primeur voor dit winkelbedrijf dat nog nooit in samenwerking met een fabrikant een dergelijke actie had ontwikkeld. PANDA Het resultaat van de samenwerking was een actie waarbij de consument kans maakte op een van de twee beschikbaar gestelde Fiat Panda's door een slagzin af te maken. De actie werd in alle filialen aangekondigd De winnaars worden gekozen. door affiches en opvallende displays en de flessen Pepsi-Cola werden van een speciaal etiket voorzien. Op deze manier werd Pepsi-Cola inderdaad opvallend geïntrodu ceerd en binnen twee weken waren er enkele duizenden slagzinnen binnen. Uit de inzendingen werden twee winnaars gekozen die op 7 september de autosleutels van hun nieuwe Fiat Panda door de betref fende verkoopleiders overhandigd kregen. M De heer Verkijk uit Den Haag wordt gefelici teerd door verkoopleider Wintjens. A De gelukkige winnaar uit Amstelveen, de heer Bartenstein met Pepsi tasje). Een display in een van de filialen. 13 Profimf' Om

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 13