Hoppe witte creme de cacao Jagermeister, drink 'm ijs- en ijskoud jbés# In het assortiment Hoppe likeuren is nu ook een witte creme de cacao opgenomen. Vragen van barkeepers naar deze variant bracht de GWN tot de introductie hiervan. De populariteit van de witte creme de cacao zal zeker bevorderd zijn door de win nende cocktail van de Hoppe Likeuren wedstrijd tijdens de Horecava, aan het begin van dit jaar. De befaamde Amster damse caféhouder Karei Ruiter won toen de hoofdprijs met zijn cocktail Snow White: 15 cc Hoppe Marasquin, 15 cc witte creme de cacao, 15 cc witte Ron d'Oro rum, 15 cc room en 2 groene kersen, en u heeft een heerlijke 'winterse' cocktail. Hoe koud het buiten ook is, Jagermeister is een produkt dat ijs- en ijskoud moet wor den gedronken om de smaak het best tot zijn recht te laten komen. Gebleken is dat vele consumenten niet weten dat de opti male smaak van Jagermeister pas wordt bereikt, als de fles in de vriezer wordt bewaard. Daarom heeft de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland gedurende het afge lopen jaar gekozen voor speciale reclame campagnes waarin extra de nadruk wordt gelegd op de juiste wijze van consumeren. Zo laat de nieuwe campagne, die deze maand is gestart met een advertentie in De Telegraaf, een uitgestrekt sneeuwland schap met een iglo zien. Zelfs in zo'n koud oord, is Jagermeister het lekkerst als het uit de vriezer komt. Om de consumenten, die nog geen ervaring hebben met een ijskoude Jagermeister, in de gelegenheid te stellen dit drankje eens te proberen, is er van medio oktober tot het einde van dit jaar een proefset-actie bij de slijters. Voor een bedrag rond de vijf gulden kan de consu ment een miniatuurflesje met een inhoud van 0,4 centiliter en twee bijpassende glaas jes kopen. Advertenties in De Telegraaf, enige publieksbladen en raambiljetten bij de slijters zullen de consument attenderen op deze actie èn op het feit dat deze drank ijskoud moet worden gedronken. 11 DEUTSCHES ERZEUGNIS

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 11