Nieuwe Bokma Citroenbrandewijn Actie display voor Zwarte Kip Soms toch... Soms gaat er fiets boven een Coebergh ijs. Van oudsher bestaat de markt van gezoete citroendranken, beter bekend als de citroenbrandewijnmarkt, uit twee segmen ten. Er zijn merken met 25% alcohol en merken met 20% alcohol. De achtereen volgende accijnsverhogingen en de daar door sterk gestegen consumentenprijzen hebben tot gevolg gehad dat het 20%-seg- ment sterk groeide ten koste van het 25%- segment. Bokma heeft in dit laatste seg ment een belangrijke marktpositie die door deze ontwikkeling onder druk kwam. Om zich in de groeiende 20%-markt een plaats te verwerven, heeft Bokma per 1 november een 20% citroenbrandewijn in dit segment geïntroduceerd. Dit nieuwe produkt wijkt niet alleen qua alcoholpercentage af van de 25%-versie, maar ook het zogenaamde citroendistillaat is aangepast aan de wensen van consumenten in deze markt. Dit nieuwe Bokma produkt wordt eveneens geleverd in de traditionele vierkante fles. Het etiket heeft echter een andere kleur stelling dan dat van de 25%-citroenbrande- wijn. 70% van de advocaatomzet vindt in het levensmiddelenkanaal plaast. In die weten schap is de afgelopen maanden gekeken naar mogelijkheden om actie te voeren met Zwarte Kip advocaat in de levensmiddelen handel. Rekening houdend met het distri butiekanaal is gezocht naar een presentatie vorm waarbij de supermarkteigenaar/ filiaalbeheerder een minimum aan hand ling heeft en de consument via een opval lende presentatie met Zwarte Kip wordt geconfronteerd. Dat resulteerde in de hier afgebeelde palletdisplay. Op de display zijn 216 flessen in drie lagen van 72 flessen ver pakt. Onder de display is een houten pal letje gemonteerd zodat de display zowel per heftruck als met een pomptruck kan worden vervoerd. De handling is eenvou dig: in de winkel wordt kunststofband door geknipt, de omdoos wordt omhoog gescho ven en met de plaatsing van de showkaart is de display gereed en men beschikt over een aantrekkelijke presentatie die met het oog op de feestmaand december voor additio nele omzet in Zwarte Kip zal zorgdragen. vijf nieuwe recepten - Eigenlijk gaat er niets boven een Coebergh-ijs. Of toch? Soms, moet de conclusie luiden want er zijn momenten waarop een cocktail met als basis Coebergh Bessenjenever een heerlijke variatie is op het thema 'bessen-ijs', advertenties worden bessenjenever èn cocktailliefhebbers gewezen op die andere mogelijkheden. Drie tips; Coebergh met rode vermouth en sodawater, Coebergh in combinatie met Paradisi en jus d'orange en de klassieke combinatie van Coebergh met Seven-Up worden smaakvol en super-char mant gepresenteerd onder de slogan KlpADVOCAAf Advocaat Zwarte Kip Advocaat Zwarte WpadvocaaH vocmt »M*reKjp«yocMr

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 10