Inhoud SEPtemberiaill Monarque Benoemingen Mutatie redactiecommissie h n: GRAND rr AMSTEL Tap en Schap is een informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: Eric Bouwmeester, Anneke van de Wijngaart. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie: R.G.H. Elfrink, Mr. A.J.M Hakkaart, J. Haverlag, J.F.B. Houthuys, A. Jansen, D. Marck, J.A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Tel. 071-81 42 49, 81 42 88. Bij de voorpagina: De indrukwekkende Shires die kortgeleden 'in dienst van Heineken traden'. Bij de achterpagina: De heer BSmit van brouwerij De Sleutel (Dordrecht) zeeft de gist voor bovengistend bier. Deze foto dateert uit de jaren dertig. Colofon en inhoud van dit nummer 2 Pepsi-Cola kiest het luchtruim 3 Grand Monarque V.S.O.P, cognac van kwaliteit 4 Bo(c)kbier van de tap, Amstel en Heineken hebben nu bo(c)kbier op fust 6 9 Frisse feiten over Seven-Up Jazz-evenementen zijn 'in' De nieuwe Amstel campagne Vroege oogst voor Coebergh's bessenjenever Nieuws uit het buitenland 17 Resultaat van de Bokma actie Beschilderde vrachtwagens 18 Meekma doppen zijn geld waard Het assortiment geschenkverpakkingen van de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland 19 Sourcy bouwt haar tweede plaats uit 20 Parlant du Vin, het derde deel over de Italiaanse wijnen 22 Leven in de Bouwerij'De Blanke Top' langs Neerlands kust 24 Nieuws Allerlei 26 10 12 Shires versterken de gelederen 14 Groeiende vraag naar Royal Club Grapefruit 16 Drs. P.P. Snoep, tot 1 september Directeur van Heineken Nederlands Beheer B.V. en Algemeen Directeur van Heineken Neder land B.V., vervult per deze datum de func tie van Coördinerend Directeur Europa. Zijn opvolger is drs. A. Oostra die voor heen Algemeen Directeur was van Birra Dreher S.p. A. te Milaan. In dit nummer heten wij mr. A.J.M. Hak kaart welkom als nieuw redactiecommissie lid van Tap en Schap. De heer Hakkaart volgt drs. L.M.F. W. Timmermans op die wij hartelijk danken voor zijn medewerking aan ons blad. Ons nieuwe redactiecommis sielid wensen wij veel plezier toe bij de uit oefening van deze taak. ras?»» Voor het eerst zal in dit seizoen zowel het Heineken als het Amstel Bo(c)kbier op fust verkrijgbaar zijn. Voor Amstel Bockbier is dit niet helemaal nieuw want vorig jaar was er al de geslaagde proef in een aantal Amsterdamse café's. Voor de liefhebbers van tapbier biedt het de mogelijkheid om hun hart op te halen aan een hartverwar mend bo(c)kbiertje. Nadere informatie over deze introductie treft u aan op pagina 6 en 7. Een vorst onder de cognacs, dat is de Grand Monarque uit het assortiment van de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland. Er was al een 3-sterren Grand Monarque en sinds enkele maanden is er de Grand Monarque V.S.O.P, Fine Champagne. Deze toevoegingen geven de kwaliteit van cognac aanOver cognac is veel te vertellen want het is een produkt met een lange tradi tie. De belangrijkste feiten over cognac hebben wij verzameld en u treft ze aan op de pagina's 4 en 5. 's-Lands tweede nationale biermerk, Amstel, start dit najaar met haar nieuwe reclame-campagne. De nadruk wordt in deze campagne onder meer gelegd op het feit dat Amstel zowel in flesjes als fusten verkrijgbaar is. Het gekozen thema luidt dan ook: "Lekker uit 't vat. Lekker uit 't krat". Op de pagina's 10 en 11 leest u meer over Amstel.

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 2