Vrumona brengt Rivella Normaal terug in Nederland haal'm wel ik haal'm Wel in'.' „Kijk, je wordt niet r de Bolle van Zwolle'.' „Afhouden ze die Elfstedentocht pas in't jaar2000, ik ben erbij? „M'n moeder snapt't ook niet, maar ik ben nog steeds in de groei? Na een afwezigheid van twee jaar, introduceert Vrumona opnieuw Rivella Normaal in Neder land. Een frisdrank die door zijn samenstelling een apart segment binnen de frisdrankenmarkt inneemt. In januari van dit jaar tekenden de alge meen directeur van Vrumona, ir. L.A.Ch. Rottier en de president van Rivella International, dr. R. Barth een licentie-contract voor Rivella. Hiermee nam Vrumona het contract over van de Coöperatieve Condensfabriek Friesland die de frisdrank sinds 1957 in Nederland produceerde. Ten tijde van deze overname fabriceerde de Coöperatieve Condensfa briek Friesland (C.C.F.) alleen nog de sui kervrije versie van Rivella. Rivella Nor maal (met het rode etiket) werd in 1982 uit de markt genomen als gevolg van de terug lopende omzetten. Tegelijkertijd met Rivella nam Vrumona ook het merk E-10, met een aantal suikerarme vruchtenlimo nades, over van de C.C.F. Voor de Frie- sche zuivelcoöperatie was het afstoten van deze beide merken een deel van een ombuigingsprogramma in de sector 'spe- ciaalprodukten'. Doel hiervan was de zui- velvreemde produkten af te stoten om meer aandacht te kunnen besteden aan het werkelijke zuivel-assortiment. Met een omzet van 10 miljoen was voor hen de fris drankensector ook maar een klein onder- 6 Rivella i> Natuurlijk Fris. En... er zitten allemaal vitamines, mineralen en bouwstoffen in. Dat Je maar groot en sterk mag groeien! Rivella is Natuurlijk Fris. En. er ritten allemaal vitamines, mineralen en bouwstoffen in. Geen wonder dat die aanvallers bang voor je zijn, Plet. 1 Zou ons niets verbazen als-ie nog won ook. Want Rivella is Natuurlijk Fris met allemaal vitamines, mineralen en bouwstoffen. Nou, wij begrijpen 't best. Want Rivella is Natuurlijk Fris met allemaal vitamines, mineralen en bouwstoffen.

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 6