Inhoud juni 1381 prijscourant S Tap en Schap is een informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: Eric Bouwmeester, Anneke van de Wijngaart. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie: R.G.H. Elfrink, J. Haverlag, J.F.B. Houthuys, A. Jansen, D. Marck, L.M.F.W. Timmermans, J.A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Tel. 071-81 42 49, 81 42 88. Bij de voorpagina: Nu de temperatuur weer wat aangenamer wordt, breekt de tijd van de zomerevenementen weer aan. Bij tal van deze manifestaties geeft Heineken acte de présence want zowel bij sportieve als recreatieve ontspanning horen koele, verfrissende dranken. Bij de achterpagina: Ook nu weer een foto van Brouwerij 'De Sleutel'Zoals tegenwoordig onze brouwerswagen bij tal van evenementen wordt ingezetgebeurde dat vroeger met een biersledeOp deze foto staan de heren DSchimmel (links) en Dvan der Matten met hun slede bij de opening van de Zwijndrechtse brug in 1936. Colofon en inhoud van dit nummer 2 Het financiële jaarverslag over 1983 3 Oud Bruin, een zomerse biervariant 4 De herintroductie van Rivella Normaal 6 Nieuws uit het buitenland Pepsi-Cola's zomerpromotie Joy geeft de kinderen een presentje Vrumona's plastishield assortiment 8 9 10 10 Medewerkers Horeca Tap Service krijgen speciale opleiding 11 B. V. De Kweker en de Centrale Groothandelsmarkt 12 De geschiedenis van Coebergh 15 Koele zomerwijnen Hoppe en het visseizoen Leven in de Bouwerijtaxaties Parlant du Vin Nieuws Allerlei 17 18 20 22 Tot de redactiecommissie van Tap en Schap is toegetreden de heer J. Haver lag. De heer Haverlag id hoofd Centrale Diensten Thuisverbruik Bier. Redactie en redactiecommissie wensen hem veel plezier bij zijn werk voor Tap en Schap. Zomertijd is Oud Bruin tijd. Een biersoort die nogal eens vergeten wordt maar deson danks al jaren een stabiele positie in de Nederlandse biermarkt inneemt. Oud Bruin blijkt op veel verschillende momen ten in trek. Ook de groep van consumenten die Oud Bruin drinkt is opvallend van samenstelling. Alle reden om juist nu, in de van oudsher beste periode voor Oud Bruin -de zomer- aandacht te besteden aan dit produkt. Pagina 4. De medewerkers van de Horeca Tap Ser vice kregen een gedegen opleiding. Niet alleen de techniek maar vooral het omgaan met mensen kreeg tijdens deze training veel aandacht. Aan de hand van voorbeel den uit de praktijk leerden de H.T.S.-ers hoe belangrijk communicatie is, óók bij de verzorging van bier. Pagina 11. Een belangrijke plaats binnen het Heine ken assortiment neemt Coebergh's bessen jenever in. Al in 1877 richtten de heren Coebergh en De Bruyn in Rotterdam een distilleerderij op. Een bedrijf dat vooral in de 60-er jaren een grote bloei kende en een omvangrijk assortiment dranken voerde. Op de pagina's 15 en 16 leest u meer over de historie van het merk Coebergh. Langzamerhand beginnen de Italiaanse wijnen terrein te winnen. Het heeft dan ook erg lang geduurd voordat die wijnen de grenzen van Italië passeerden. Een van de oorzaken hiervan was bijvoorbeeld de geo grafische verdeeldheid van het land. Na het lezen van het eerste deel over Italiaanse wijnen in onze rubriek Parlant du Vin heeft u ongetwijfeld besloten (als u dit al niet eer der gedaan had) om kennis te maken met deze wijnen. Om de kennismaking wat te vereenvoudigen treft u op de pagina's 20 en 21 wat meer informatie aan over de termi nologie.

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 2