li Beursbericht (5,6) COEBERGH BESSEN het hartje van Den Haag, wordt vaak beschouwd als de huiskamer van Den Haag. In de renovatie is getracht zoveel mogelijk de specifieke sfeer en stijl van het hotel te behouden. Hotel Corona beschikt na deze verbouwing over 26 comforta bele kamers. Het tuinachtige verwarmde terras 'Le Tourne- sol' is uitgebreid. Ook het 'Café Corona' op de begane grond en het klassiek en rustieke restaurant 'Les Sai- sons' op de eerste etage werden aanmerkelijk verfraaid. Het is niet de eerste keer in de geschiedenis van het hotel dat een dergelijke verbouwing plaatsvond. Precies 50 jaar geleden, in mei 1934, vierde het hotel ook een feestelijke heropening na een ingrijpende renovatie. In 1969/1970 ver huisde met een verbouwing de keuken naar de eerste etage en werd beneden een petit restau rant ingericht. Op de foto van l.n.r. Heineken directeur Schop, adjunct direc teur Niedorp van de VW den Haag, Corona directeur Brekel- mans, mevrouw Terpstra en Staatssecretaris van Zeil. De Gezinsbeurs, eind maart te Heerenveen gehouden, was de eerste van een tiental consu mentenbeurzen waar de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland dit jaar met Coe- bergh aan deelneemt. Het was tevens de eerste maal dat de speciale Coebergh-promotie- stand werd gebruikt. De stand, een kopstand met drie uit- schenk-counters, biedt het publiek door middel van een video presentatie de mogelijk heid om de televisie-commer cial met Patty Brard te bekij ken. Omdat het merendeel van de bezoekers vrouwelijke consumenten zijn, combineert Coebergh de commercial dit jaar met een modeshow. Er kan natuurlijk ook Coebergh geproefd worden. Voor de prijs van f 1,-, koopt de consu ment een lekker koel glas Coebergh. Op de tot nu toe gehouden beurzen waar de promotiestand van Coebergh aanwezig was, toonde het publiek veel belangstelling en vrijwel iedereen herkende direct de Coebergh commer cial. PANIEK (7,8) De feestelijke opening van het Kantonees-Chi- nees specialiteiten-res taurant Bo-Ling te Heerlen, die zoals de Chinese traditie dat wil, door vuurwerk begeleid werdkreeg ongewild een extra spectaculair tintje. Omwonen den die de door het vuurwerk veroorzaakte rookontwikke ling per abuis voor een begin nende brand aanzagen, belden de Heerlense brandweer. Met groot materieel rukte de brandweer uit en midden tijdens de openingsceremonie door de burgemeester van Heerlen, verscheen de brand weer met zwaailichten en sirenes op het terreinHet werd de brandweerlieden al direct duidelijk dat er totaal geen sprake van brand was en binnen een paar minuten waren zij weer verdwenen! De naam van het restaurant heeft te maken met de vestigings plaats. Bo-Ling is namelijk gevestigd in het voormalige restaurantdeel van Bowling Partycentrum Hoeve 'De Aar' aan de Welterlaan in Heerlen. Op foto 7, waarop duidelijk de rookontwikkeling te zien is, ziet u de ingang van het restaurant. Deze is na de opening nog enigszins gewijzigd maar wij wilden graag de 'rokerige' openingsfoto laten zien. Op foto 8 is te zien met welk mate rieel de brandweer uitrukte. y.kg 23

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 23