1&2&T r Het klantenbestand telt 24.000 adressen. Men heeft afnemers tot in de verste uithoe ken van Nederland die vooral geïnteres seerd zijn in het gigantische assortiment dat in voorraad is en kan worden ingekocht. Men onderscheidt binnen dit assortiment drieëntwintig verschillende groepen die binnen het magazijn in kleuren per groep zijn aangegeven om het zoeken voor de klant te vergemakkelijken. Iedere groep heeft een eigen manager. Deze is verant woordelijk voor het reilen en zeilen van zijn groep, weet alle belangrijke informatie over de verschillende artikelen en functio neert als verkoper en vraagbaak voor de klanten. Het voordeel van dit systeem is dat, ondanks de grootte van het assorti ment, de klant altijd deskundig en snel geholpen kan worden en er zo een vertrou wensrelatie ontstaat tussen enerzijds afne mer en anderzijds De Kweker. Er wordt een sterke groei binnen de klan tengroep Horeca gesignaleerd. Het zal dui delijk zijn dat, met name in een stad als Amsterdam, op het gebied van eethuisjes en restaurants een grote keuze is. De hore- cabezoeker kan er terecht voor keukenspe cialiteiten van de traditionele Chinees tot en met de Italiaanse of Franse keuken. En alle denkbare mogelijkheden daar tussen in zijn te vinden. Voor dit type bedrijven is het assortiment van De Kweker natuurlijk een grote uitkomst. De toevallige bezoeker kan er dan ook dagelijks afnemers uit alle mogelijke typen bedrijven tegenkomen. Op de openingsdag hebben de klanten van De Kweker en van Vroegop AGF B.V. in groten getale blijk gegeven van hun belang stelling. Voor deze gelegenheid was het feestelijk versierde bedrijf voor iedereen toegankelijk. Maar... erkon natuurlijkook Zo toont Vroegop AGF haar fruitassortiment. gewoon worden ingekocht. En dat indach tig het devies van deze bedrijven: "de klant is er niet voor ons, wij zijn er voor de klant". De nieuwe en sterk vergrote bedrijfspanden van zelfbedieningsgroot handel De Kweker B.V. en de gespeciali seerde AGF-groothandel Vroegop B.V. mogen zonder meer een bijzondere aan winst voor de Centrale Groothandelsmarkt van Amsterdam genoemd worden. Gedeelte van de bierpresentatie. ffipïnekerij r ...sjjinsi ii ij, i I AMvrrt Rif-- - 14

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 14