Op foto 4 laat de Nederlandse Bowling selectie tijdens de offi ciële opening zien op welke wijze zij hun sport bedrijven. Op foto 5 is een van de bars te zien, bij de bouw waarvan het Heineken Bouwbureau nauw betrokken is geweest. VECHELS BEZOEK(6) Begin dit jaar is een grote groep afnemers van levensmiddelengroot handel Van Eerd B. V. uit Veghel op bezoek geweest bij onze brouwerij-vestiging in 's Hertogenbosch. De aanlei ding was onder meer de presen tatie van het verkoopplan met Heineken- en Amstel bier 1984 bij dit groothandelsbedrijf. Tijdens deze deels zakelijke, deels gezellige bijeenkomst waren de dames bereid in de Cambrinuskelder voor onze fotograaf te poseren. Eervolle prijs VOOR BOWLING SCHEVENINGEN (7) Op 2 februari heeft de heer W. Sassen, bedrijfsleider van Bowling Scheveningen, de aan dit bowlingcentrum toege kende Fred Beugeling Penning 1983 in ontvangst mogen nemen. Bowling Scheveningen is een van de elf bowlingcentra die door Bowling Nederland B.V. (een dochter-onderneming van Heineken) worden geëx ploiteerd. Het was de eerste maal dat de Stichting Scheveningen Bad deze onderscheiding uit reikte. Met ingang van dit jaar zal de penning jaarlijks worden toegekend aan een persoon of een in Scheveningen gevestigde onderneming die door een of meerdere acties op positieve wijze heeft bijgedragen aan het imago van Scheveningen. De jury - bestaande uit de heren G. van der Veen, landelijk voor zitter van Horecaf, B. Keyser, directeur van de VW Den Haag/Scheveningen/ Kijkduin, en J. van de Weg, directeur van de Stichting Scheveningen Bad - maakte op 2 februari ook bekend waarom Bowling Scheveningen de Fred Beugeling Penning had ge kregen. Uit het rapport bleek dat de uitstekende accommodatie, de professionele leiding en gast vrijheid ertoe hadden geleid dat dit bowlingcentrum is uitge groeid tot een van de gezichts bepalende attracties van de bad plaats. Ook het organiseren van belangrijke wedstrijden als de Europa Cup voor landenteams en de World Cup voor amateurs noemde de jury een verheugend initiatief. Op de foto ziet u de heer Sassen (2e van links) met juryvoorzitter Van der Veen en personeels leden van Bowling Scheveningen.

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 23