VAKBEURZEN: HET NUTTIGE MET HET AANGENAME VERENIGEN Zoals elk jaar was het merendeel alkomstig uit de noordelijke provincies Groningen, Friesland en Drente waarvan een zeer groot aantal eenjaarlijks terugkerende bezoeker is. Voor hen is de Horesca wat de Horecava voor hun collega's uit andere delen van het land is: dè beurs waar je contacten legt of vernieuwd, zaken doet en collega's ontmoet. De stand van ons concern stond geheel in het teken van Amstel bier. Ons motto voor deze Roka luidde dan ook: "Uw succes met Am- stel bier". De detaillisten werden uitvoerig geïnformeerd over de nationale Amstel con sumentenactie en de nieuwe mono verpak king. Verder was er natuurlijk alle informatie van het hoe en waarom van Amstel als twee de nationale biermerk? Ook staatssecretaris P.H. van Zeil, van Economische Zaken, bracht een bezoek aan de stand. Op de foto ziet u de heer Van Zeil (midden)geflankeerd door de voorzitter van het Vakcentrum van Levensmiddelen, de heer H.H. van der Geest en rechts door de heer R.A.B. Combée, directeur Verkoop Thuisverbruik Bier. Heineken kan terugzien op een succesvol le Horesca. De beurs voor horeca en aan verwante bedrijven, die na de Horecava de grootste is, werd dit jaar van 20 tot en met 23 februari in Zuidlaren gehouden. Ruim 27.000 afnemers en belangstellenden be zochten de Zuidlarense Prins Bernardhoeve. Het is de organisatie en de standhouders dui delijk dat de Horesca steeds meer aan belang rijkheid wint. Het toenemende aantal be zoekers en de vele nieuwe aanvragen om standruimte bewijzen dit. Voor Heineken is het belangrijk om goede contacten te hou den met de afnemers daarom zijn we vol gend jaar, als de Horesca haar zilveren jubi leum viert, beslist weer in Zuidlaren te vin den. In de Heineken stand heerste er de vier beursdagen een prettige sfeer. Vrijwel alle gastheren en gasten kenden elkaar zodat er onder het genot van een drankje ontspannen zaken gedaan konden worden. Speciale aan dacht was er dit jaar voor Meekma beeren- burg, het Duncan, Gilbey and Matheson assortiment, Pepsi-Cola en Sourcy. Verder waren er voor de overige concern produkten aantrekkelijke beursaanbiedingen. De Heineken stand in de Prins Bernardhoeve in Zuidlaren. Van de in totaal 35.300 bezoekers van de Roka, hadden er al meer dan 10.000 de beurs op zondag 12 februari (eerste dag) be zocht. Samen met de woensdag was dit dan ook de topdag van deze tweejaarlijkse inter nationale levensmiddelenbeurs, die t/m 16 februari werd gehouden in het Utrechtse Jaarbeurscomplex. 17 HORESCA en ROKA AMSi t|'~

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 17