Meekma houdt't Fries Bokma's Vaderdasactie Meekma is een echte Friesche Beerenburg vandaar dat de voorjaarsactie een échte Frie se actie is. De consument wordt namelijk ge durende de periode 15 maart t/m30juni 1984 in de gelegenheid gesteld een echte houten Friese boeier te kopen voor een bedrag van f 39,95. De Friese boeier is een schip gebouwd naar het model van de vroegere vrachtschepen, type platbodem. Ook op het etiket van Meek- Vanaf deze week gaan onze vertegenwoordi gers op pad om de slijters in te lichten over de Gonge) Bokma stropdassenactie. Een consu mentenactie, gericht op Vaderdag, die loopt gedurende de periode 15 april t/m 31 juli dit jaar. De consument kan gedurende de actieperio de een originele Bokma stropdas kopen tegen de speciale prijs van f 9,95. De vierkan te literflessen Bokmajonge graanjenever zul len worden voorzien van een actie label die de koper ingevuld en te zamen met 2 doppen, een folder of coupon en een betaalcheque of 10 -kaart naar Leeuwarden terug dient te sturen. Bokma garandeert dat iedereen die zorgt dat zijn inzending voor 1 juni in Leeuwarden bin nenkomt, vóór Vaderdag de das in huis heeft. Voor de slijter biedt deze actie de mogelijk heid om de jonge Bokma graanjenever weer eens extra onder de aandacht van zijn klan ten te brengen. Bokma helpt hem daarbij met aantrekkelijk actiemateriaal en adver tenties in de grote familietijdschriften, opi nie-en vakbladen en de weekendbijlage van De Telegraaf. ma prijkt zo'n boeier. Het bijzondere van de actie-boeier is, dat de consument hem niet kant en klaar koopt maar als bouwpakket. Geroutineerde doe-'t-zelvers hebben voor ons uitgerekend dat het bouwen van dit scheepje gemiddeld zeventig uur in beslag zal nemen. Dat wordt dus menig uurtje huis vlijt onder 't genot van een Meekma Beeren burg. De actie zal primair op de drie noorde lijke provincies gericht zijn, van oudsher de belangrijkste beerenburgmarkt. Bij de slijters zijn inmiddels Meekma flessen met een speciaal halslabel aangeleverd. Ook ontvingen zij folders die de consument sa men met het ingevulde halslabel, twee Meekma doppen en een betaalkaart of cheque naar Leeuwarden stuurt. Het is ook mogelijk om zonder inlevering van doppen in het bezit van de miniatuur-boeier te ko men. De prijs wordt dan echterf56,50 (verge lijkbare winkelwaarde). Meekma stelt de slijters displaybakken met opzetkaarten en folderbakjes ter beschik king. Naast de al genoemde folders zijn er raambiljetten die het winkelend publiek op de Meekma actie attent maken. De coupons worden afgedrukt in de advertenties die in de regionale dagbladen verschijnen.

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 10