'AMSTEIj GRATIS KROONKURK OMKROONKURKJES TE OPENEN. M 'nhoud n 6*25cl( p'lsenEr 01, ^MSTtJj ^MSTei ^MSTEjj BU ELKE KRAT AMSTEL BIER. Graag willen wij u nog wijzen op de Roka die van 12 tot en met 16 februari in de Jaarbeurs in Utrecht wordt gehouden. Onder het motto "Uw succes met Amstel bier" staan op stand nr. 3100 in de Bernhardhal onze gastheren voor u klaar om van alles te vertellen over de consumen ten-promotie, de monoverpakking en alle overige wetenswaardigheden van Amstel bier. stel :pe- ctie een tor- In het hiervoor al besproken succes van Amstel deelt ook Amstel bier in monover pakking. Amstel is het enige A-merk in de Mono-markt en heeft hierin vorig jaar, na een spectaculaire toename van de verkoop, een aandeel van 13,7% bereikt (bron Niel sen). ONDERSCHEID Omdat dit beter aansluit op de aankoopbe hoefte van de consument, heeft Amstel de monoverpakking gewijzigd. Met ingang van april gaat de verpakking van 10 naar 6 flesjes (six-pack) en worden vier six-packs in een open tray met hoge zij kanten verpakt. De detaillist wordt hier mee van een wat lastige verpakking verlost. Moest hij tot nu toe éérst de krimpfolie van elke tray verwijderen en dan twee 10-packs van elkaar halenvanaf april kan hij de trays zó in de winkel plaatsen en haalt de consu ment er gemakkelijk een six-pack uit. Zowel de tray als het six-pack zijn voorzien van de Uniforme Artikel Codering: aan de kassa biedt dit extra gemak. Het flesje zélf zal ook een wijziging onder gaan. De inhoud blijft hetzelfde, 25 cl, maar het wat 'gedrongen' flesje krijgt een hals waardoor het een 'echte bierfles' wordt. Vanaf begin april zullen onze vertegen woordigers u bezoeken om u verder te informeren over de prijsstelling van Amstel-Morfo waarvoor wij een gemid delde consumentenprijs adviseren van ca. f 4,75 per six-pack, inclusief B.T.W. Een prijs die een goede marge garandeert. op het Amstel flesje. Een vooronderzoek wees uit dat 42% van de niet Amstel kopers Amstel bier zou kopen indien er een kroon- kurkopener cadeau wordt gegeven, een hoopvol teken. De consument ontvangt de opener gratis bij afname van een krat of tay Amstel bier. AANDACHT De actie wordt gestart in de week van 19 maart en duurt zolang de voorraad strekt. De verspreiding van de openers geschiedt in diezelfde week. Zowel onze winkelverte genwoordigers als eigen organisaties van de grootwinkelbedrijven zullen zorgen dat de detaillisten tijdig over de Amstel kroonkurkopeners kunnen beschikken. 'Presentatie-instrumenten' als raamstro- ken, hangkaarten, displaydoosjes en krat hulzen zullen de winkelier helpen de actie onder de aandacht van de consument te brengen. Maar niet alleen het winkelmate riaal zorgt voor ondersteuning, een groot scheepse advertentie-campagne begeleidt de nationele Amstel promotie. Er zullen advertenties verschijnen in de landelijke dagbladen, in een groot deel van de regio nale dagbladen, in vakbladen als Food Magazine, Distrifood en Slijtersvakblad en dit jaar wordt ook geadverteerd in de radio- en TV-bladen. Amstel is er zeker van dat de kroonkurko- pener de weg zal openen voor een nog sucesvoller Amstel jaar. De oude situatie: eerst de krimpfolie verwij deren Links het ouderechts het nieuwe flesje De nieuwemakkelijke verpakking 9 fAMSTED jfAMST]

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 9