m *3 DIENSTVERLENING AAN ONDERNEMERS CENTRAAL "Oh wat is het hier al druk". Met deze wat verbaasde woorden betrad op de eerste dag van de Horecava een echtpaar het "Heineken dorp". Het is dan rond één uur in de middag en de hore- cabeurs heeft nog maar drie uur geleden haar poorten geopend. Maar het is waar, al direct op die eerste dag trekt de Heineken stand duizenden bezoekers. De stand bestond dit jaar uit nieuwe huis jes alhoewel... voor veel bezoekers kwam het toch wel een beetje bekend voor. Wie namelij k op Oudej aarsavond aandach tig naar de TV-show van André van Duin had gekeken, herkende in het decor van deze show de Heineken stand. NIEUW-NIEUWS-NIEUWTJES Nieuwe huizen dus dit jaar voor de drie pro- duktgroepen. Ruimer opgezet dan voor heen met als doel meer plaats te kunnen bieden aan afnemers die een gesprek willen voeren in een iets minder drukke omgeving dan op het meestal overvolle maar niette min gezellige terras. Zoals in de Vrumona stand bijvoorbeeld, waar behalve voor een uitgebreide presentatie van het assortiment en een kleine bar ook ruimte was voor enkele zitjes. Veel nieuws bij onze fris- groep: Rivella en E-10, Pepsi Free, een sterk verbeterde Sourcy Lemon, het Pepsi- Cola Bekerplan èn enkele frisdrankenauto maten. Een daarvan was de postmix Vendo automaat waar Vrumona op dit moment mee 'proefdraait'. Dit apparaat deponeert eerst kleine stukjes ijs in een 33 cl beker en daarna de frisdrank. De mogelijkheid bestaat om de automaat te voorzien van een elektronische geldwisselaar. Bij zijn bezoek aan de Horecava op 10 januari, bezocht de staatssecretaris van Economische Zaken, P.H. van Zeil, ook de Heineken stand. Zoals u op de foto ziet (1) liet hij zich een beker Pepsi-Cola uit deze automaat goed smaken. Nieuwtjes waren er ook bij de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland. Zij presenteerde in een 10-liter doos de nieuwe schenkwijn Vin de-la Cave met de bij deze verpakking horende tapsystemen (alle bijzonderheden hierover vindt u op pagina 7)Hiervoor was grote belangstelling zowel bij de bezoekers als bij de media. Het radioprogramma TROS Aktua besteedde er 's maandags uit- gebreid aandacht aan en ook de heer Van Zeil (2) liet zich de tapsystemen uitleggen. Het mag bekend zijn dat het Duncan, Gil- bey and Matheson assortiment, in Neder land geïmporteerd door de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland, borg staat voor een aantal kwaliteitsprodukten gemaakt met ouderwets vakmanschap. Toch was het assortiment nog niet geheel compleet. Nu wel, want er is een 3-sterren cognac van een superieure kwaliteit, Grand Monarque genaamd, aan toegevoegd. Op de Hore cava was er alle gelegenheid om kennis te maken met dit produkt. Natuurlijk konden ook de nieuwe Hoppe Een rustig gesprek in de Vrumona stand. Aandachtig publiek bij de Horeca Tap Service. Het Bouwbureau liet door middel van een maquette zien wat de mogelijkheden zijn voor horecabedrijven. TREFPUNT HORECAVA

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 4