Nieuwe Pepsi-Cola TV-films luiden nieuwe fase Pepsi Proef campagne in "Meer mensen prefereren de smaak van Pepsi-Cola boven die van de andere cola". Dat is de boodschap van een serie nieuwe TV-films van Pepsi-Cola, waavan de eerste op 19 januari jongstleden werd uitgezonden. Deze, in samenwerking met het reclame bureau FHV/BBDO, ontwikkelde televisiefilms betekenen een nieuwe fase in de Pepsi Proef Campagne. Sinds de intro ductie in ons land in 1982, hebben inmiddels ruim 90.000 Nederlandse consumenten daadwerkelijk aan de Pepsi Proef meege daan. De resultaten in Nedeland vertonen hetzelfde beeld als overal ter wereld: de meerderheid kiest voor Pepsi-Cola. Onder zoek onder een landelijk representatieve groep van ruim tweeduizend personen gaf aan dat na 1 jaar zowel de slogan "Doe de Pepsi Proef' als de TV-commercials meer bekendheid genieten dan bijvoorbeeld de slogan en de TV-films van Coca-Cola. Dit geeft aan dat Pepsi-Cola met de Pepsi Proef Campagne een sterke troef in handen heeft in de strijd met haar grote concurrent. Toch zijn er nog steeds consumenten die het gewoonweg niet kunnen geloven dat Pepsi-Cola de lekkerste cola is. In de nieuwe TV-commercials wordt de kijker echter op overtuigende wijze geconfron teerd met de rusultaten van de Pepsi-Proef Campagne. Daarnaast vormt spontaniteit een belangrijk element. Zo zijn de nieuwe TV-spotjes opgenomen op drukke, herkenbare locaties, zoals de Dam in Amsterdam en de Boulevard in Scheveningen. Net als bij de Pepsi Proef demonstraties in het land, wordt aan voor bijgangers gevraagd aan de smaaktest deel te nemen. Juist die spontane reacties leve ren een zeer verfrissende en overtuigende televisie-campagne op. De TV-campagne is slechts één van de onderdelen van het totale marketing-com- municatie programma voor Pepsi-Cola in 1984. In dit jaar zal veel aandacht worden besteed aan nationale consumenten pro moties, handelsactiviteiten, advertentie campagnes in dag-, week- en huis-aan-huis- bladen, het verstevigen van de handelsrela ties, het verder uitbouwen van de Pepsi Proef Campagne en demonstraties van het Pepsi Para Team. Dit alles binnen het thema "Meer mensen prefereren de smaak van Pepsi-Cola boven die van de andere cola", een gegeven waar in 1984 niemand omheen zal kunnen. De Pesi Proef komt overal: in Amsterdam, in Scheveningen Toch weer Pepsi. Commentaar overbodig.

Heineken - Tap en Schap | 1984 | | pagina 17