Medio oktober ging de vernieuwde Heineken Shop van start. Deze consumentenactie, die in eerste instantie van 1 juni tot 31 december 1982 zou lopen, bleek zo succesvol te zijn dat werd besloten er mee door te gaan en bovendien het assortiment danig uit te breiden. De advertenties die onder andere in tijd schriften werden geplaatst om de con sument met de Heineken Shop bekend te maken, hebben hun uitwerking beslist niet gemist. Binnen enkele weken stuurden dui zenden lezers de bon in waarmee zij de Hei neken Shop brochure konden aanvragen. Maar het bleef niet alleen bij het aanvragen van de brochure, er werden natuurlijk ook artikelen besteld. Bijna veertigduizend Heineken reclame-artikelen vonden hun weg naar de consument. Mede daarom werd bij de nieuwe opzet van de Shop besloten het assortiment van twintig artike len uit te breiden tot een vijftigtal. VOOR ELK WAT WILS Bijna alle artikelen uit de 'oude' brochure zijn ook in de nieuwe serie opgenomen waaronder de meest verkochte artikelen: het badlaken, de kroonkurkopener, het sweatshirt en de bierglazen. In de nieuwe Heineken Shop is er een reeks artikelen die gebruikt kunnen worden tijdens de vrije tijdsbesteding. Zo is er een complete tuin- of stranduitrusting bestaande uit een tafel, een parasol en stoelen, gecompleteerd met een Heineken windscherm. Ook de sport visser kan een keus doen uit de Heineken Shop. Voor hem is er een viskoffer annex koelbox en een visparaplu en mocht hij vanaf zijn boot de vis aan de haak willen slaan, dan is er een wimpel met daarop de naam van zijn boot verkrijgbaar. Er zijn nog meer spullen te koop waarop een naam geborduurd kan worden zoals het bar- schort en de badjas. Op de nieuwe donker blauwe pullover en spencer staat al heel bescheiden (maar wel op een zichtbare plaats) de naam Heineken. PRONKSTUK Maar het opvallendste nieuwe artikel is toch wel de Heineken Huisbar. Een com plete houten bar met een bruin kunststof barblad. Langs de bar lopen een bar- en een voetstang van stootvast chroom. Bij de Heineken Huisbar zijn ook barkrukken verkrijgbaar en aangekleed met de diverse soorten glazen en barattributen uit de bro chure is dit het pronkstuk van de Heineken Shop. De vernieuwde Heineken Shop zal ook dit jaar weer aangekondigd worden door mid del van advertenties in tijdschriften en via radiocommercials. De consumenten die vo rig jaar de brochure hebben aangevraagd, zullen nu automatisch een nieuwe toege stuurd krijgen. Het bestellen van de artike len gaat ook weer via een bijgesloten be stelbon. Heineken Shop pakt uit

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 6