Traditioneel is de tweede helft van het jaar dé tijd waarin Coebergh's Bessenjenever het meest wordt gedronken. Daarom is er dit najaar een consumentenactie: bij aan koop van een fles Coebergh Bessenjenever een exclusieve schenkdop cadeau. Een dop die alléén op de Coebergh flessen past, spe ciaal voor deze actie ontworpen. Deze maand verschijnen er op de voorpagina van de landelijke dagbladen advertenties om de actie aan te kondigen. De foto die voor de advertentie wordt gebruikt, staat ook op de displaydoos bij de slijter. De consument zal dus bij een bezoek aan de slijterij de Coebergh display direct herkennen. Bovendien zal het reclamemateriaal zoals raambiljetten, winkelkaarten en de kaart op het schap, de weg wijzen naar de Coebergh na jaarsactie. Coebergh schenkt tijdelijk een gratis schenkdop. In de vorige Tap en Schap vertelden wij het al, onze Zwarte Kip is marktleidster in de Nederlandse advocaatmarkt. Maar ze doet er dan ook moeite voor en blijft zich zelf presenteren. In haar nieuwe uitmon stering presenteert zij zich bijvoorbeeld in de STER-spot op de televisie en ook in vak- en dagbladen geeft zij acte de présence. In de nieuwe advertenties wil Zwarte Kip benadrukken dat advocaat op velerlei manieren gebruikt kan worden en óók lek ker smaakt op toetjes, ijs en in longdrinks. U heeft haar in oktober kunnen zien maar ook op 17 december zult u als u de week end-bijlage van De Telegraaf opslaat een paginagrote advertentie aantreffen. Een vijftal recepten met Zwarte Kip Advocaat voorzien van smakelijke foto's die beslist uitnodigen om het eens uit te proberen. Daarom willen wij in Tap en Schap weer enkele van deze smultips opnemen. TIJGER KIP Een half glas Zwarte Kip Advocaat, sterke koffie al roerend bijschenken en bovenop een toefje I slagroom. Heet opdrinken. IJS KIP Een flinke schep vanille roomijs, Zwarte Kip erover en chocoladevlokken er op strooien. Meteen opeten. FLIP KIP Een bodem hopjes vla, twee schuimkoekjes en een laag Zwarte Kip. Dan weer hopjesvla en bestrooien met poederkoffie. Volgens kenners gaat de Zwarte Kip vliegen, en wel van het schap rechtstreeks naar de Hollandse toetjes. Voor de handel een prettig geluid, vandaar de slogan: Coebeïgh schenkt een gratis dop

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 5