Het verkoopkantoor van het horecagebied West-Brabant/Zeeland en drankenhandel "De Baronie" zijn met ingang van 1 september naar een nieuw kantoor annex bedrijfspand op het industrieterrein Moleneind Oost in Breda verhuisd. Heineken Breda in nieuw bedrijfspand Passerende automobilisten op de snel weg Gorinchem - Breda kan de nieuwe Heineken behuizing niet ontgaan. Op het dak zijn metershoge in het oog springende lichtreclames voor de merken Amstel en Heineken geplaatst. Niet alleen reclame- technisch is de ligging op dit industrieter rein ronduit ideaal te noemen. Het ligt in de directe omgeving van de autosnelwegen, met verbindingen naar de hele regio en vlakbij de binnenstad van Breda. Dit alles maakt efficiënte en vlotte af- en aanvoer van goederen mogelijk. Met de ingebruikneming van het nieuwe pand is een einde gekomen aan een jaren lange gebrekkige huisvesting in het vorige, veel te kleine pand van de drankenhandel, waarin na de formering van het horecage bied een aantal diensten en enkele tiental len mensen extra moesten worden onder gebracht. Om het managementteam van het horecagebied onder te kunnen brengen moest gebruik gemaakt worden van mobiele kantoor-containers. Op vrijdag 9 en zaterdag 10 september werd voor respectievelijk de afnemers en De gasten in een geanimeerd gesprek met een van onze vertegenwoordigers (staand). het personeel een Open Dag gehouden. Tijdens deze druk bezochte dagen was men in de gelegenheid een kijkje in het nieuwe pand te nemen, een mogelijkheid waarvan enkele honderden afnemers en het voltal lige personeel gebruik maakten. In de expeditiehal was voor dit "Open House" een ontvangstruimte gebouwd waar de bezoekers in de gelegenheid waren een Cadetten belast met de horeca-exploitatiesv drankje te gebruiken en informatie te ver krijgen over het uitgebreide dranken assortiment dat drankenhandel "De Baro nie" verkoopt. In een aparte standruimte was de Heineken T-Ford neergezet. De bezoekende horecaondernemers konden zich in deze fraaie auto laten fotograferen en kregen later de foto thuis gestuurd, een geste die bijzonder op prijs werd gesteld. de K.M.A. in Breda, lieten zich vereeuwiger bij Heineken's T-Ford RU WANUENUANDEL "Z)E VARO/M inde mm behuizing K> SEPTEMBER 1983 'Open House" voor de afnemers. ^MSTEIbier ..inek«vBkr Het nieuwe pand. 12

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 12