nieuujsaileMej Anita meyer OPENT NIEUWE MAXIS (1) Donderdag 7 juli opende een nieuwe Maxis zijn poorten in Hoogvliet (Rotterdam). Deze zesde loot aan de Maxis-stam (onderdeel van het K.B.B.-concern) beslaat een oppervlakte van 7.000 m2, waarvan het restau rant ruim 800 m2 voor zijn rekening neemt. De bezoekers van het 215 zitplaatsen tellende zelfbedieningsrestaurant kunnen zelf hun glas bier tappen. De eerste die van deze gelegenheid gebruik maakte was zangeres Anita Meyer. Zij opende namelijk op feestelijke wijze de nieuwste Maxis. In de vroege morgen stond de antieke brandweerauto van de brouwerij klaar om de zangeres naar de winkel te rijden waar zij om tien uur het lint door knipte en Maxis Hoogvliet officieel voor geopend ver klaarde. Voor een enthousiast publiek gaf een van Neder- land's succesrijkste zangeres sen een 'openluchtconcert' dat klonk als een klok. Dorstig geworden van het zingen tapte Anita na afloop van haar concert zelf haar pilsje. Ruim 700 belangstellenden bezoch ten die dag het nieuwe Maxis filiaal. PLUIM VOOR 'T PUMPKE (2). Het Bedrijfschap Horeca reikt elke maand de Zilveren Hoffelijkheidspluim uit. Doel van deze onderscheiding is de serviceverlening in horecabe drijven te stimuleren en het publiek te tonen wat die serviceverlening inhoudt. Een speciale commissie bestaande uit leden van het Bedrijfschap, vertegenwoordigers van de ondernemers- en werkgevers organisaties en enkele publicis ten, bezoekt elke maand 25 geselecteerde bedrijven. Deze selectie vindt plaats door een steekproef uit het register van het Bedrijfschap waarbij wordt gelet op regionale spreiding en vertegenwoordiging van alle typen horecabedrijven. De bezochte bedrijven ontvangen punten, de hoogst gekwalifi- ceerden worden meerdere malen bezocht waarna de uiteindlijke maandelijkse winnaar wordt gekozen. Punten worden gegeven voor: inrichtingshygiëne, aanwezig heid van bepaalde voorzienin gen (b.v. aangename tempera tuur en sfeer), persoonlijke hygiëne van het personeel en de dienstverlening ter plaatse (omgang met de gasten). Er wordt ook gelet op de prijzen, zij moeten in overeenstemming zijn met het gebodene. In de maand juni ging de Zilveren Hoffelijkheidspluim naar Stadsherberg 't Pumpke, Parade 3 in 's-Hertogenbosch. De Burgemeester van Den Bosch, Mr. Van Zwieten, overhandigde tijdens een feestelijke happening de Pluim aan eigenaar Jan Bosmans en noemde 't Pumpke "een zaak die hartelijkheid uitstraalt". Om die reden ook heeft de Oeteldonkse hofkapel De Kikvorschen, 't Pumpke uitgekozen als thuishaven. De heer Somers van De Kikvor schen meende dat aan de gemoedelijkheid van Stadsher berg 't Pumpke nu ook hoffe lijkheid is toegevoegd. Op de foto overhandigt burgemeester Van Zwieten (links) de bij de Hoffelijkheidspluim beho rende oorkonde aan mevrouw Bosmans. Geheel rechts de heer Bosmans met in zijn hand de zilveren onderscheiding. PARACHUTES TREK KEN AANDACHT VAN TOERISTEN (3). Omdat het eiland Texel een geliefd vakantie-oord is, wordt 3 4

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 22