Spoithuis Centrum, voor elk wat wils >vv m\ I Doordat de Nederlanders ae laatste jaren steeds vaker hun vakantie in eigen land dóócbrengen, zit er groei in onze vaderlandse recreatiemarkt. De grote onderne mers op het gebied van bungalowparken zijn dan ook optimistisch gestemd. Om een indruk te krijgen wat enkele van de grotere on dernemingen in deze markt de vakantiegangers te bieden hebben, spraken wij met"recreatie-specialisten"van Ven dorado, Sporthuis Centrum Recreatie B.V. en Toko Rekreatie Service B.V. COMFORT EN DIENSTBETOON Wat is de formule van deze vakantie-oor den? De heer J J. van der Dussen, adjunct directeur van Sporthuis Centrum Recre atie: "Sporthuis Centrum stelt het comfort van de gasten primair. De bungalows zijn van alle gemakken voorzien en zo gesitu eerd dat zij een geheel vormen met het landschap waarin het park ligt." De bungalowparken zijn het gehele jaar geopend en alle faciliteiten en attracties staan de gasten ook gedurende het gehele jaar ter beschikking. Het zijn eigenlijk kleine dorpjes deze bungalowparken. Zo is er op elk terrein ook een supermarkt. Verspreid over Nederland liggen de acht bungalowparken van Sporthuis Centrum Recreatie. Bij de keuze van de vestigingsplaatsen van deze parken werden bij voorkeur bosrijke gebieden uitgezocht, zoals bijvoorbeeld het park De Lommerbergen in het Limburgse Reuver. Was de keuze niet altijd even gemakkelijk, uitgangspunt was altijd dat de kwaliteit van het terrein belangrijker was dan de geografische ligging: wie de prospectus inkijkt ziet dat dit uitstekend is gelukt. een winkel met een uitgebreid assortiment waar de nadruk op dienstbetoon wordt gelegd. Er wordt een winkelfolder uitge geven waarin speciale aanbiedingen worden aangekondigd en waarin de tachtig artikelen van het zogenaamde "Vaste-lage-prijzen-plan" staan vermeld. Buiten de standaard verpakkingen zijn er artikelen in kleinverpakking verkrijgbaar, bijvoorbeeld één keukenrol. Dit is speciaal gedaan voor die gasten die 'maar' een weekend of midweekverblijf hebben gekozen. De heer Van der Dussen zegt over het winkelen: "Wij willen laten zien dat winkelen ook best ontspannend kan

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 9