"Neem Joy en het wordt feest" is het thema van de onlangs gestarte nieuwe campagne voor Joy. Televisiereclame en een nationale consumentenpromotie vormen belangrijke ingrediënten in het ondersteuningsprogramma dat voor dit jaar is ontwikkeld. Nieuwe Joy campagne met feestelijk tintje Vanaf 11 mei jongstleden tot eind decem ber is de nieuwe Joy commercial wekelijks op de buis te zien. 't Is een opmerkelijke commercial geworden; niet in de laatste plaats door de inbreng van de acteur Johnny Kraaykramp Sr. Behalve via de televisie, zal het nieuwe campagne-thema ook worden uitgedragen via winkelmateriaal zoals hangkaarten, kratkaarten en schapkaarten. Maar er staat meer in het ondersteuningsprogramma. Want in juli start een nationale consumen tenpromotie die mede tot doel heeft de Joy afzet een directe stimulans te geven. Daar naast worden er in een aantal geselecteerde winkels Joy proeverijen gehouden. JOY SPORTHANDDOEK VOOR MAAR f 12,50 Van medio juli tot half september kan de consument door het insturen van drie bin nenkanten van Joy literflesdoppen en een cheque voor f 12,50 in het bezit komen van een fraaie Joy sporthanddoek, van het be kende merk Seahorse. Wie geen binnen kanten van doppen meestuurt, betaalt zelf de porto- en verzendkosten waardoor de prijs van de handdoek op f 16,50 komt. Deze promotie wordt in de winkels onder steund door middel van speciaal display materiaal en door extra opvallende etiket ten op de Joy literflessen. De aanbieding staat uitvoerig beschreven op het achtereti ket. Ook voor de winkelier is het tijdens de ac tieperiode extra aantrekkelijk om Joy op te nemen. Want bij een order van minimaal 10 colli Joy (kratten 100 cl of trays 25 cl blik) krijgt hij zo'n Joy sporthanddoek óf een tray Joy 25 cl blik cadeau. JOY, DE MARGEBRENGER De marges op frisdranken staan al jaren onder druk als gevolg van de prijsconcur rentie in deze markt. Joy is echter een ver frissende uitzondering. De marge erop is aantrekkelijk, zodat de handel er alle be lang bij heeft dit produkt extra aandacht te geven. Joy is een opvallende verschijning in de winkel, zowel door z'n fris-oranje kleur als door z'n etikettering. De vertegenwoordi gers van Vrumona hebben ruim voldoende winkelmateriaal om een optimale winkel presentatie mogelijk te maken. Al deze ac tiviteiten moeten er toe leiden, dat velen de slogan "Neem Joy en het wordt feest" in praktijk zullen brengen. 8

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 8