Inhoudiuniiaaa Heineken Tap en Schap is een informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: Eric Bouwmeester, Anneke van de Wijngaart. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie: R.G.H. Elfrink, J.F.B. Houthuys, A. Jansen, D. Marck, L.M.F.W. Timmermans, J.A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Tel. 071-81 42 49, 81 42 88. Bij de voorpagina: De Pepsi stand op de Huishoudbeurs in de R.A.I. te Amsterdam. Bij de achterpagina: Fustbier aflevering bij een Amsterdams café in het begin van deze eeuw. Colofon en inhoud van dit nummer 2 De jaarcijfers van Heineken N.V. 3 Nu ook Sourcy Cassis 5 Thuisverbruiksector maakt kennis met Sourcy 6 De nieuwe campagne van Joy 8 Vakantie in Nederland 9 Lime Light, verfrissende drank voor de zomer 13 "Doe de Pepsi Proef' succesvolle actie 14 Frisse, witte "zomerwijnen" 16 Het succes van de Amstel actie met het mini-kratje 18 50-jarig bestaan Ten Kate Groothandel 20 Federatie Horeca op bezoek bij Heineken 21 Parlant du Vin, Portugal IV Leven in de Bouwerij Gasterij "Floris V" Nieuws Allerlei 26 De Raad van Bestuur van Heineken N.V. meldt in het jaarverslag dat 1982 een goed jaar was voor de onderneming. Over de re sultaten van Heineken in Nederland en daarbuiten leest u op de pagina's 3 en 4. Na een succesvolle start in de horecasector, heeft Vrumona besloten Sourcy ook in de thuisverbruikmarkt te introduceren. Het aandeel van bronwater in de thuisverbruik markt voor frisdranken is inmiddels geste gen van 2% naar 20%. Reden genoeg voor Sourcy om zich in deze markt te gaan mani festeren als een merk met een heel eigen gezicht. Leest u op de pagina's 6 en 7 meer over deze introductie. - Deze maand zullen er al veel Nederlanders op vakantie gaan. Een groot gedeelte blijft dit jaar (weer) in eigen land. Onder het motto "vakantie in eigen land" belichten wij op de pagina's 9 tot en met 12 een stuk je van de recreatiemarkt in Nederland. Juni, zomermaand. Een drank die uitste kend bij een zomerse temperatuur past is frisse witte wijn. Op de pagina's 16 en 17 geven wij u enkele voorbeelden van zo merse witte wijnen. 22 24 ISOURC?

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 2