Moederen doch ter in NIEUWE BEHUIZING (7+8) WERVELENDE SEVEN-UP LUCHTSHOWS (10) een primeur. In samenwerking met de organiserende stichting was een Jazz Festival affiche ontworpen die in Gorinchem voor de eerste keer werd aangeplakt. Deze affiche, die er in een Heineken en Amstel uitvoering is, wordt beschik baar gesteld aan jazz-organisa- toren om hun evenement onder de aandacht van het publiek te brengen. Voor deze gelegenheid was de Heineken brandweerauto, die voor het vignet op de affiche model heeft gestaan, aanwezig om tijdens de opening en de streetparades orkesten door de Gorinchemse binnenstad te rijden. Belangstellende organi satoren van jazz-evenementen kunnen contact opnemen met Heineken Nederland B.V., Postbus 28, 1000 AA Amster dam, de heer N.A. Wassenaar, voor informatie over het gebruik van de affiches. Op foto 5 de Scat Cats, een befaamde formatie uit Breda, op de Heineken brandweer auto. In Breda bestaat al tientallen jaren een Heineken vestiging. Eerst in de vorm van twee agentschappen, later als concerndrankenhandel waarin deze agentschappen werden samengevoegd. Sinds kort is daar, als gevolg van de horeca- gebiedsindeling, een verkoop kantoor bijgekomen. Daarmee was de behuizing aan de Overemer in Breda te krap geworden en werd op een nieuw industrieterrein in Breda de bouw van een nieuw pand gestart. 6 Mei jongstleden legde de burgemeester van Breda, ir. W.J.L.J. Merkx de officiële eerste steen van het nieuwe kantoor annex dran kenhandel. Vanuit de nieuwe locatie worden alle op de horeca gerichte commerciële en commercieel-technische werkzaamheden in het gebied West-Brabant/Zeeland gecoör dineerd en begeleid. Hoofd horecagebied, de heer L. de Jonge sprak in zijn speech over het vertrouwen dat Heineken in de toekomst heeft, ondanks de vaak moeilijke omstandig heden in deze tijd. Met een efficiënte behuizing, waarin "moeder Heineken" en "doch ter drankenhandel" samenwo nen kan er adequaat gewerkt worden. Als dank aan de burgemeester overhandigde de heer De Jonge hem een tennis racket, dat voor de gelegenheid "bespannen" was met een Heineken en Amstel biervilt. Burgemeester Merkx kreeg uit handen van de heer De Jonge een gift aangeboden ten behoeve van de kinder-psychi- atrische afdeling van het Bredase ziekenhuis De Klok- kenberg. Op de foto's ziet u de steenleg ging door burgemeester Merkx en de overhandiging van het tennisracket met links de burgemeester en rechts de heer De Jonge. In het midden de heer P.C. Schop, directeur commercie bier. VRUMONA BE LOOND MET DE PEPSI QUALITY AWARD (9) Op donderdag 19 mei jongstle den, ontving drs. K.J. Keereweer, hoofd produktie van Vrumona, uit handen van Dennis J. Clark de Internati onal Award for Quality Excel lence. Deze Quality Award is in 1980 door PepsiCo ingesteld en wordt jaarlijks per regio uitgereikt. Voor Vrumona was het de tweede maal dat zij deze prijs in ontvangst mocht nemen. PepsiCo geeft elke Pepsi bottelaar punten voor o.a.: fabrieksfaciliteiten, opslag, verpakking, kwaliteits controle, hygiëne én er worden elke maand monsters onder zocht. Vrumona behaalde dit jaar voor al deze onderdelen gemiddeld 90% van het totale aantal punten en kwam hiermee op de eerste plaats te staan in de regio Noord Euro pa. Op de foto reikt PepsiCo manager technical service voor Engeland, Ierland en Neder land Dennis Clark (rechts) de Award uit aan de heer Keereweer. Vanaf vliegveld Lelystad zullen in de komende maanden zo'n veertig luchtshows boven Nederland worden verzorgd door vlieger Bert Huizenga. Met zijn in de Seven-Up kleuren geschilderde Pitss Special dubbeldekker zal hij Nederland kennis laten maken met en speciale tak van de vliegsport: aerobatics ofwel kunstvliegen. Kunstvliegen is een volkomen beheerst samen spel tussen mens en machine. Hoewel in Nederland nog vrijwel onbekend, wordt deze sport -die als zeer veilig bekend staat- over de gehele wereld bedreven door geoefende piloten. Net als bij het kunst rijden op de schaats, kent deze sport een aantal verplichte figuren en een door de piloot zelf samen te stellen vrije kühr. Bert Huizenga beheerst in totaal circa 46 van deze ingewikkelde manoeuvres. Seven-Up introduceert als eerste in ons land deze kunst vliegdemonstraties. Dank zij de samenwerking met het vliegpromotiebedrijf 'Wings Over Holland' stelt Seven-Up zowel een nieuwe vorm van luchtreclame als ook een zeer attractieve sport aan het Nederlandse publiek voor. Op de foto ziet u de in de Seven-Up kleuren geschilderde Pitts Special dubbeldekker. AMsm 27

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 27