nLeuujsaJleMei Felicitaties voor Slijters op bezoek (4) voor Amstel Bier, werd be werkstelligd. Op de foto ziet u winnaar Phil Anderson wach tend op de prijsuitreiking. B.B.M. (2) De Algemene Bond van Frisdrankenfabrikanten en Groothandelaren in Dranken, kortweg de BBMgenoemd heeft op 20 en 21 april haar 50- jarig bestaan op feestelijke wijze gevierd. Voorafgaande aan het openbare jubileum congres vond op 20 april in het Hulstkampgebouw te Rotter dam, een besloten vergadering plaats. Vrumona directeur ir. L.A.C. Rottier werd daarbij benoemd tot voorzitter van de Stuurgroep. Tweehonderdvijf- tig aanwezigen, onder wie uiteraard een delegatie van het Heineken concern, woonden hierna de openbare vergade ring bij. Ook van ministeriële zijde bleek hiervoor belang stelling te bestaan. Minister Braks had zelfs zijn bijeenkomst met de E.E.G. ministers van landbouw in Luxemburg onderbroken om in Rotterdam een toespraak te kunnen houden. Na een aantal serieuze programmapunten was het tijd voor een vrolijke noot. Deze werd verzorgd door Seth Gaaikema in een speciaal voor de jubilerende B.B.M. geschreven conféren ce. Een zeer druk bezochte receptie besloot tenslotte deze congresdag. Op de foto ziet u de secretaris van de B.B.M., drs. C.J. Kievit, aan het woord. PARADISI TREKT PUBLIEK (3) Zoals vermeld in het vorige nummer van Tap en Schap, had ook Paradisi een stand op de Internationale Huishoudbeurs in de R.A.I. te Amsterdam. De stand was onderdeel van de nationale produktenshow "Hou van Hollands" en stond recht tegenover het podium waarop de shows werden gepresen teerd. Veel bezoekers hebben dan ook onder het genot van een koel glas Paradisi kunnen kijken naar dit spelprogramma gepresenteerd door TROS- medewerkers Tineke Verburg en Ron Brandsteden Ten einde geïnformeerd te worden over de buitenlandse bieren die Heineken op de Nederlandse markt brengt, zijn in april een vijfentwintigtal zelfstandige slijters uit het oosten des lands op bezoek geweest bij Heineken in 's- Hertogenbosch. Tijdens dit bezoek is door middel van een audio visuele presentatie het assortiment buitenlandse bieren gepresenteerd en was er gelegenheid om de diverse biersoorten te proeven. Op de foto ziet u de slijters voor het kantoor van de brouwerij. JAZZMUZIEK IS "IN" (5+6) De organisatoren van het Oude Stijl Jazz Festival Gorin- chem, dat begin april voor het 1 le jaar werd gehouden, kunnen verheugd zijn. Op nieuw werd een aanmerkelijk groter aantal bezoekers ver welkomd. Jazzmuziek mag zich in een sterk stijgende populariteit verheugen en bovendien had men kans gezien klinkende namen uit het internationale wereldje van de Jazzmuziek naar Gorin- chem te halen. Voor Heineken was er tijdens dit Jazz Festival 5 STERKE WINNAAR IN 18E AMSTEL GOLD RACE (1) Zaterdag 23 april 1983. Klok slag 11.00 uur lost de Gouve- neur van Limburg dr. J Kremers het startschot voor de Amstel Gold Race die dit jaar voor de 18e keer wordt verre den. Ruim 180 renners maken zich op voor een zware wed strijd die onder een warm zonnetje begint maar tegen het eind wordt beheerst door een donker wolkendek waaruit zware buien vallen. Honderd duizenden toeschouwers - politieschattingen spreken van 350.000- laten zich er, evenmin als de renners, door uit het veld slaan. Na 5 uur, 50 minu ten en 26 seconden komt de Autralische vechtjas Phil Anderson als eerste over de streep. In de slotkilometers heeft hij medevluchter Joop Zoetemelk achter zich gelaten. (Met deze triomf in Neerlands enige prof-wielerklassieker kan Anderson zijn eerste grote overwinning in zijn nog jonge wielerloopbaan bijschrijven.) Radio, televisie en een enorm scala van vertegenwoordigers van de schrijvende pers volg den de wedstrijd waarmee een groot stuk publiciteit voor de Amstel Gold Race en daarmee 1 20BS.DE KOBItVM 26

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 26