Vorig jaar waren de besturen van Horeca Nederland en Horecaf, beide belangenverenigingen van de Nederlandse horeca-werkgevers, te gast in Zoeterwoude. Als vervolg op die bijeenkomst werd in maart jongstleden het bestuur van de in oprichting zijnde Federatie Horeca, die als overkoepelend orgaan moet gaan dienen, ontvangen op de brouwerij in Zoeterwoude. Actuele zaken als kelderbier en de Horeca Tap Service vormden de onderwerpen van de presentaties die voor de aanwezige horecaondernemers werden gehouden. De voorzitter van Horeca Nederland, de heer T. Osse, sprak zijn waardering uit voor het feit dat Heineken met de organisatie van deze bijeenkomst, het overleg tussen horecaondernemers en brouwerij een nieuwe impuls gaf. In de ontvangstruimte De Hooiberg was een speciale stand ingericht van de Horeca Tap Service waar tekst en uitleg over diensten en werkwijze werd gegeven. De permanent in De Hooiberg opgestelde Kelderbierinstallatie trok veel belangstellenden evenals het "rollend materieel", de speciale Kelderbierwagens van de Horeca Tap Service, die buiten stonden opgesteld. Links hoofd Horeca Heineken Nederland Y. H. M. N. Folmer, mid den voorzitter Horeca Nederland T. Osse en rechts hoofd van Heineken 's horecagebied West Brabant!Zeeland L.P.M. de Jonge. Hoofd Comercieel Technische Dienst G. Slootweg (rechts) geeft uit leg over de tapservice. De gasten luisteren met interesse naar de presentaties. Landelijk voorzitter Horecaf G. van der Veen (links) en directeur Commercie Bier P. C. Schop. Federatie Horeca te gast 21

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 21