Lime Light, proef't, ontdek't Onder dit motto startte de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland begin mei een con sumentenactie voor Lime Light. De consu ment ontvangt van de GWNdrie gulden gestort op zijn bank- of girorekening, als hij de dop van een fles Lime Light op stuurt. Hoe de dop opgestuurd moet wor den en naar wie, staat vemeld op een speci ale hanger om de hals van de fles. De actie duurt tot en met eind augustus. DE "KOELE" FLES Om nog even uw geheugen "op te frissen": Lime Light wordt gemaakt op basis van zuiver citroensap vermengd met gin en heeft een alcoholpercentage van 22%De cocktail is verpakt in een wit gematteerde fles die met zijn zonnig etiket al doet ver moeden dat het een exotische drank be treft. En al stijgt tijdens de Nederlandse zo mer de temperatuur niet altijd tot exoti sche hoogten, Lime Light voelt zich in ons land best thuis tijdens de zomermaanden. Lekker koel geserveerd met ijsblokjes en eventueel gemixed met Royal Club tonic of Sourcy bronwater. DISPLAY-ACTIE Tijdens de consumentenactie is er voor de slijters een speciale display beschikbaar. Bij plaatsing van een order ontvangt hij een regiseursstoel waarop een speciale doos voorzien van een showcard geplaatst wordt met daarin 30 flessen Lime Light. Daarbij wordt een fleurige groen-gele pa rasol geplaatst en de "zomer-outfit" van de Lime Light actie is compleet. Na afloop van de actie blijven stoel en parasol eigen dom van de slijter. Tevens zijn er raambil jetten beschikbaar. LANDELIJKE ONDERSTEUNING Tijdens de actiemaanden wordt de consu ment op grote schaal met de actie bekend gemaakt. Dit gebeurt door indringende ad vertenties in de landelijke ochtendbladen en in een aantal weekbladen. De G.W.N. wil met deze actie de aandacht van de con sument op Lime Light vestigen. Een drank die uniek is in zijn soort omdat hij door de citroensmaak lekker fris is en door de gin een échte cocktail wordt. Deze zomer zal beslist door veel Nederlanders aan de op roep: "Take it light with Lime Light" ge hoor worden gegeven. 13

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 13