De Paradisi-stand op de HISWA "LE PROFESSIONNEL" De nieuwe televisiereclame heeft als the ma: "It's Paradise". In een twintig secon den durende commercial krijgt u ook een werkelijk paradijselijk tafereel te zien. Wij vertellen u nog niet de gehele inhoud want dat moet een verrassing blijven, maar wel dat de muziek komt uit de film "Le Profes- sionnel" (met in de hoofdrol Jean Paul Belmondo) en is gecomponeerd door Ennio Morricone. Dezelfde reclame-spot is te beluisteren op de radio tijdens het STER-blok voor en na het nieuws. De commercial is te zien en te horen geduren de de maanden april tot en met juli. De ge bruikte muziek zal een soort tune van Para- disi worden. Niet alleen omdat het meesle pende klanken zijn (in gedachte komt het visioen van een paradijselijk eiland op) maar ook omdat GWN de gebruiksrechten heeft gekocht. WARENHUIS EN BRADERIE In alle restaurants van Vroom en Drees- mann zal vanaf mei een uitgebreide Para- disi promotie plaatsvinden. De restaurants worden opgefleurd door het Paradisi recla memateriaal en in het oog springende dis plays. Op deze wijze wordt de winkelende bezoeker uitgenodigd om tijdens het strek ken van de benen in het restaurant even te ontspannen met een Paradisi gebakje, - mouse of -bavaroise. In veel steden in ons land is het een goede gewoonte geworden dat de plaatselijke middenstand een braderie organiseert. Pa radisi speelt hier op in door aan de slijter een stand beschikbaar te stellen. Het laten proeven van Paradisi aan de stand trekt ve le bezoekers en hiermee wordt de slijter een kans geboden om de verkoop te stimu leren. Ook zal de slijter deze zomer over nieuw reclamemateriaal kunnen beschik ken. Dat de promotie van Paradisi via braderiën en beurzen landelijk een grote bekendheid geniet, blijkt wel uit de vele aanvragen die er voor het komende zomerseizoen zijn binnengekomen. Voor de consument deze zomer dus gelegenheid genoeg om tijdens de (hopelijk vele) warme zomerdagen in te gaan op de uitnodiging: "Zoek de koelte van Paradisi". nr i.iiiiiti ....it's Paradisi.' Oh...it's Paradise 9

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 9