Inhoud april 1383 Royal Club Tap en Schap is een informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: Eric Bouwmeester, Anneke van de Wijngaart. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie. R.G.H. Elfrink, J.F.B. Houthuys, A. Jansen, D. Marck, L.M.F.W. Timmermans J A Vleghert Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Tel. 071-81 42 49, 81 42 88. Bij de achterpagina: Paradisi, de verfrissende grapefruitcocktail, kan óók gebruikt worden bij de bereiding van gebak en bavaroise Een zeer smakelijke combinatie. Waar u dit kunt proeven leest u op de pagina's 8 en 9. Colofon en inhoud van dit nummer Ontwikkelingen in de biermarkt 2 3 Het nieuwe, internationale gezicht van de Seven-Up reclame 6 Zomerse temperatuur, zomerse drank: Paradisi 8 Royal Club geeft met nieuwe campagne ondersteuning aan het kwaliteitsimago 10 Uniforme Artikel Codering van Vrumona produkten 11 Doe De Pepsi Proef demonstratieteams actief in het hele land 14 De geschiedenis van Van Vollenhoven's Stout 15 17 Sourcy breidt assortiment in blik uit Parlant du Vin, Madeira een romantische archipel en een nostalgische wijn 18 Leven in de bouwerij, Postiljon Motel Utrecht-Bunnik Nieuws Allerlei De intensieve ondersteuning van Royal Club heeft er zeker toe bijgedragen dat dit merk de marktleider is van het bitter/mix segment. In 1983 zullen door een uitge breide reclame-campagne alle frisdranken uit het Royal Club assortiment de welver diende aandacht van de consument krijgen. Alles over de nieuwe aanpak leest u op pagina 10. In Tap en Schap 5/1982 trof u, op een speci aal katern, een overzicht aan van de Uni forme Artikel Coderingen en houdbaar heidstermijnen van de Heineken en Am- stel bieren. In dit nummer vindt u op de pa gina's 11 tot en met 13 een overzicht van de Vrumona produkten met de bijbehorende coderingen en standaard minimumtermij nen. Ooit was stout bier populair door zijn (vermeende) gezondheidsaspecten. Te genwoordig zijn er in Nederland nog maar weinig mensen die dit extra zwaar en aangenaam bitter bier drinken. Stout wordt nog wel in Nederland gebrouwen. Bij Heineken in 's-Hertogenbosch wordt Van Vollenhoven's Stout gemaakt. Op de pagina's 15 en 16 leest u over de geschie denis van Van Vollenhoven vanaf 1733 tot heden. Bij de voorpagina: 20 22 rHIS ROYAL CLUB PRODUCTJ5 A CRAPEFRUITUMONADE kooczuukhoudcnd wajBi in NHOUD1 LIÏERC T* 2

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 2