Heineken felici teert WINNAAR BIERTAPWED STRIJDEN (5) Wim van de Boom van café Wereldhaven aan de Pleinweg in Rotterdam is winnaar geworden van de finale van de Nationale Biertapwedstrijden. Bij de wedstrijden in de RAI in Amsterdam, waar traditie getrouw deze biertapkampi oenschappen tijdens de Hore- cava (begin januari) worden gehouden, was hij de beste in de categorie Eenmanszaken. Als felicitatie aan de succesvol le café-houder liet Heineken de dag na het behalen van zijn eerste plaats, de door vier paarden getrokken brouwers wagen vanaf sportpaleis Ahoy naar het café van Pa en Wim van de Boom rijden. De borden op de kar maakten de buurtbewoners duidelijk dat er bij café Wereldhaven iets te vieren viel. Hoofd horeca Rotterdam, de heer A. Redelé (tweede van rechts) bood samen met hoofd verkoop J.Dello (geheel links) en hoofd public relations R. Elfrink (geheel rechts) twee vaten bier aan meester-tapper Van de Boom aan. OPEN HUIS" (6 en 7) Goede contacten onderhouden met onze afnemers is van groot belang. Een van de mogelijk heden die hiervoor geschikt zijn, is het houden van "Open TOHFtlHM Huis"-dagen in het pand van de desbetreffende dranken handel. Tijdens deze dagen kan de bezoekende horeca-on- dernemer dan op een overzich telijke wijze kennis maken met het complete drankenassorti ment dat door de drankenhan del gevoerd wordt, en geïnfor meerd worden over het servi cepakket dat beschikbaar is, zoals aktiviteiten via het Heineken bouwbureau, de Horeca Tapservice en de Commercieel Technische Dienst. Gezien de grote aantallen afnemers die tijdens de verschillende dagen zijn ontvangen, mag geconcludeerd worden dat deze wijze van contacten onderhouden de horeca-ondernemer ten zeerste aanspreekt. Foto 6, Amstel Gold en de Amstel Gold Race als blik vangers tijdens de Open-Huis- dagen bij het Heineken ver koopkantoor in Nuth. Foto 7, "Open Huis" bij Otten- Van Uhm B.V. in Duiven (Gld.) Neerlands dis BOKAAL (8) Op 21 maart jl. werd in de Flevohof voor de eerste maal de Neerlands Dis Bokaal uitgereikt. De Stichting Neerlands Dis Bokaal is een samenwerkingsverband van restaurateurs die de Neder landse gerechten in ere willen herstellen. De prijs (een wisselbeker) gaat naar het Neerlands Dis restaurant, dat naar oordeel van een deskun dige jury, de typisch Neder landse gerechten het best bereidt én presenteert. Men heeft gekozen voor de Flevohof als lokatie voor de prijsuitrei king omdat deze instelling evenals Neerlands Dis de produkten van eigen bodem een warm hart toe draagt. De bokaal werd gewonnen door de heer B. Oosting, eigenaar van café-restaurant Tjaarda in Oranjewoud en werd overhan digd door (jurylid) de heer drs. Tj. Westerterp. Op de foto feliciteert de heer Westerterp de heer en mevrouw Oosting. Uiterst rechts de heer mr. J.B. Kappelle, voorzitter Stichting Neerlands Dis. UftlKKW* 7 23

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 23