mmm achtenveertig kamers waaronder twee ka mers voor de gehandicapte gast en twee bruidssuites. In het hotel zfjn geen eento nige lange gangen. De indeling en afwer king van gangen en binnenhallen geven voldoende afwisseling en verrassing te zien. BEVOORRADING Onder het gehele zalencomplex ligt een royale opslagruimte met koel- en diep vriescellen. Via een afrit is deze ruimte regelrecht vanaf de straat bereikbaar. Een personen/goederenlift zorgt voor de af- en aanvoer van en naar de keuken en de zalen TOEKOMST Het eerste jaar zal niet gemakkelijk zijn. Door de zeer korte aanlooptijd konden er nog nauwelijks acties ondernomen wor den ter promotie van het totale complex. Toch zien de resultaten van de afgelopen maanden er redelijk rooskleurig uit. Men is dan ook het jaar 1983 met veel optimis me tegemoet gegaan. Voorgevel hotel en café-restaurant met terras, links het parkeerterrein. liggen in het centrum van drie richtin gen: het hotel, het zalencentrum en het café-restaurant. Aan de hal grenst de bar "De Blauwe Druif" die voor meerdere doeleinden geschikt is. Overdag als ont- Motelkamer moetingscentrum, 's-avonds als hotelbar en voor kleine groepen als receptieruimte. Ook de keuken ligt nu zeer centraal voor de bediening, zowel naar het café-restau- rantgedeelte als naar de zalen. Het zalen centrum is zeer flexibelDoor paneel wan den zijn zowel grote als kleine zalen te formeren. In totaal zijn er negen zalen met een totale oppervlakte van 760 m2. Zes van deze zalen hebben een eigen dans- vloertje. Alle zalen zijn zeer geluidsarm. Buiten bruiloften en andere partijen zijn ze geschikt voor het houden van vergade ringen, conferenties of cursussen. Het café-restaurant met het a la carte-gedeelte "Le Rossignol" is sterk uitgebreid en kan ruim tweehonderd gasten ontvangen. Voor de bediening van café- en a la carte- gedeelte is gekozen voor een volledig automatisch buffet, zeer centraal gelegen tussen keuken en restaurant. Last but not least het hotel. Er zijn in totaal honderd- 21

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 21