Dit najaar hoopt het horecagebied Amsterdam/Utrecht zich in Hoofddorp te kunnen vestigen. Daartoe is een 10.000 vierkante meter groot terrein, dat voor de helft in beslag wordt genomen door een bedrijfspland, aangekocht. Na een vrij ingrijpende verbouwing zal het pand het nieuwe onderdak wor den voor de ruim honderd medewer kers van het horecagebied. Niet alleen commercie en administratie worden er ge vestigd, ook de commercieel technische dienst (CTD) verhuist naar Hoofddorp. Tevens zal een tweetal concern-dranken handels die onder het horecagebied res sorteren naar Hoofddorp gaan. De Vere nigde Drankenhandel Veraar, nu geves tigd aan de Anthony Fokkerweg in Am sterdam, wordt in Hoofddorp samenge voegd met de Haarlemse drankenhandel Annaert, Dieben en Baggerman. Onder de naam "Verenigde Drankenhandel Veraar B.V." zal men vanuit Hoofddorp de afnemers bedienen. Hoofd van het ho recagebied Amsterdam/Utrecht, de heer V.F. Tromer, legt uit wat de aanleiding voor de verhuizing is. "In Amsterdam hadden we huisvestings problemen die ter plaatse niet opgelost konden worden. Commercie en admini stratie houden kantoor aan de Van der Helststraatterwijl de CTD elders is geves tigd. In tegenstelling tot onze filosofie zijn de diensten dus verspreid, want ook de drankenhandel heeft een eigen locatie in de stad. Verder was de drankenhandel in Haarlem aan een grondige opknapbeurt toe. Om nu deze zaken te combineren hebben we naar een plek gezocht waar we ook flexibiliteit voor de toekomst zouden hebben. Dit is gelukt in de vorm van het complex in Hoofddorp". TEAM De centralisatie van de activiteiten zal vooral de efficiency ten goede komen. Voor de afnemers wordt het beeld veel duidelijker: voor alle zaken kan men in de toekomst op één adres terecht. Ook voor de eigen medewerkers verwacht de heer Tromer voordelen van de nieuwe opzet: wij kunnen nu met elkaar een team vormen. Daardoor is een betere samen werking en een grote service naar de klant toe mogelijk. Als alles volgens plan verloopt vindt de verhuizing in september plaats. Dan moe ten kantoren, magazijnen, kantine en ont vangstruimte klaar zijn voor de nieuwe bewoners. 17 Horecagebied Amsterdam Utrecht naar Hoofddorp

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 17