Om de merken-bekendheid van de ver schillende dranken die het Heineken con cern in haar assortiment voert zo goed mogelijk te ondersteunen, wordt een doelgericht en door marketing technieken onderbouwd reclamebeleid gevoerd. Een onderdeel van deze strategie is de ontwik keling en vervaardiging van een groot as sortiment reclamemateriaal dat wordt ge bruikt om onze merken in de winkel en in het horecabedrijf, onder de aandacht van de consument te brengen. Dergelijk materiaal moet, om de bedoelde boodschap zo goed mogelijk over te kun nen brengen, voldoen aan hoge kwali teitseisen ten aanzien van uitvoering en bruikbaarheid. Het materiaal moet, in welke toepassing het ook gebruikt wordt, de sfeer en de kwaliteit van de verschil lende dranken uitstralen. Het moet de aandacht van de consument trekken en er moet een verkoopstimulerende werking vanuit gaan. Alleen als aan die voorwaar den voldaan is zal van de zijde van de han delspartners waarmee Heineken zaken doet, belangstelling voor deze verkoop ondersteuning zijn. "VERSIERDERS" De dienst "Reclame Service Verkoop bevordering" van Heineken houdt zich dagelijks bezig met de uitvoering en Het aanbrengen van een Heineken wand decoratie in de entree van het Heineken verkoopkantoor te Arnhem. Een van de vele mogelijkheden van een wanddecoratie met Heineken reclame materiaal. plaatsing van reclamemateriaal met be trekking tot onze produkten. Zo'n presen tatie kan bestaan uit het voorbereiden en bouwen van een Heineken stand op beur zen, maar ook uit het doen plaatsen en on derhouden van de vele tienduizenden lichtbakken bij horecabedrijven en op in het oog springende plaatsen in ons land. Een onderdeel van de afdeling verkoop bevordering bier is de Verkoop Service Dienst. De drie medewerkers van deze dienst houden zich dagelijks in de thuis- verbruik regio's en de horeca verkoopge- bieden bezig met de verzorging en plaat sing van reclamemateriaal. Dit gebeurt in nauwe samenwerking met het vertegen woordigerscorps van Heineken die de diensten van deze groep kunnen aanvra gen. Een belangrijk onderdeel van hun dage lijks werk is de vervaardiging en plaatsing van decoraties in winkels, het bouwen en 'aankleden" van grote bierdisplays en de verzorging van etalages. Daarnaast zijn de drie medewerkers betrokken bij de op bouw van onze verkoopstands op beurzen en de presentatie van onze produkten in de verschillende verkoopkantoren en ont vangstruimten van Heineken. Ook ver zorgen zij de plaatsing van reclamema teriaal rond grote evenementen, zoals bij voorbeeld de Amstel Gold Race en de concoursen hippique. Zo worden in aller lei verschillende vormen en bij allerlei ge legenheden, de diverse concerndranken onder de aandacht van de consument gebracht. De etalage-inhoud bij de entree van feest zaal Alhena in Rotterdam wordt opge frist' Ad Sinkeldam en Rob Wolswijk bezig met de vervaardiging van een te plaatsen wanddecoratie 13 Verkoop Service Dienst trekt aandacht van de consument Heerlijk, helder Heineken ikvu

Heineken - Tap en Schap | 1983 | | pagina 13