m DAF Trucks Zomerfeesten in de gehele binnenstad. Hiertoe zijn door heel Nijmegen verkoopstands met terrassen geplaatst. Vooral 's avonds komen dui zenden mensen naar de binnenstad om onder het genot van een drankje de artiesten te zien optreden. Een primeur bij deze Vier daagse was het tappen met het nieuwe Kelderbiersysteem, waarvan de installaties in tijde lijke uitschenkgelegenheden waren geplaatst. Op de foto's een overzicht van een van de gezellige terrassen in Nijmegen (4) en de Kelderbierwagen die een uitschenkpunt van bier voor ziet (5). Mini-wagens in de BOCHT (6) Als echte Formule I wagens vlogen de autootjes met hoge snelheid (140 kilometer per uur op de rechte stukken) in het rond op de miniracebaan in Uden. Hier vond in een grote tent de W.K. Slotracing plaats. Dit evenement wordt eenmaal in de twee jaar georganiseerd; het laatst in Los Angeles. Deelnemers uit onder meer Noorwegen, Zweden, Japan. Amerika, Italië, Spanje en Nederland stuurden, steeds met vier deelnemers tegelijk, hun racewagens zo snel en zo goed mogelijk over het circuit. Net als bij echte races werden ook hier diverse manches verreden. Winnaar werd de Amerikaan Paul Pfeiffer. Rond de Wereldkampioen schappen waren tal van gezel lige festiviteiten georgani seerd zoals barbecuefeesten en optredens van artiesten. Behalve Heineken buffetten in de tent, was ook een barwagen geplaatst bij een braderie in een Udense straat die voor deze gelegenheid was omge doopt in de 'bierstraat'. Concours HIPPIQUE (7) Een evenement waarbij Heineken al jarenlang aanwezig is, is het concours hippique in Nunspeet. Traditioneel wordt een Heineken, een Hoppe en een Pepsi Cola rubriek verreden, waarvoor mooie bekers ter beschikking worden gesteld. Dank zij het fraaie zomerweer was de publieke belangstelling dit jaar, ten opzichte van voor gaande jaren, zeergroot. De toeschouwers konden hun door het warme weer veroorzaakte dorst lessen bij de grote consumptietent. Op de foto een van de tuigpaarden- rubrieken op het landgoed Hulshorst die veel bewonde ring oogstten van het publiek door hun klassieke aankleding. Heineken 23 MIM\

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 23