nieuujs allerlei Wippen, pilons en een water bak waren onder meer als handicap in het parcours opgenomen om het de 'kelners' te bemoeilijken hun bestelling zo snel mogelijk naar de overkant te brengen. Uiteraard lette de jury ook op de hoeveelheid water die zich nog in de glazen bevond nadat de deelnemer het Heineken finishdoek was gepasseerd. Voor de winnaars had het Heineken concern diverse prijsjes beschikbaar gesteld. Alle deelnemers en deelneem sters, die veelal in fraai uit- ZEGE VOOR 3e MAAL NAAR AZ (1) Het internationale voet baltoernooi dat sinds de viering van het 700-jarig bestaan van de stad Amsterdam ieder jaar in augustus plaats vindt, is inmiddels een begrip geworden in de voetbalwereld. Zoals al vele malen waren AZ '67 en Ajax de twee Neder landse teams die uitkwamen in Amsterdam 707. Eerstgenoemde voetbalclub speelde de openingswedstrijd tegen FC Köln en won met 1-0. Landskampioen Ajax wist eveneens de finale te bereiken door Tottenham Hotspur na een zeer span nende strijd met 3-2 te verslaan. De circa 35.000 toe schouwers in het Olympisch stadion kregen bij de finale waar voor hun geld: pas na de 17e strafschop (ook de ver lenging wijzigde de 3-3 gelijke stand niet) was de wedstrijd beslist in het voor deel van AZ '67, dat hiermee voor de derde achtereen volgende maal winnaar van het toernooi werd. Heineken stickers, posters en spandoeken in de stad hadden het publiek tevoren op het evenement attent gemaakt. Voorts had ondanks de harde wind het Heineken Parateam voor aanvang van de finale wedstrijd een boeiende demonstratie kunnen geven. VERRE SPRONG VOOR BRON WASSER (2) Zowel met vlaggen, spandoeken en reclameborden van Heineken en van het bronwater Sourcy was Heineken aanwezig bij de Nederlandse Kampioen schappen Atletiek op het A.A.C.-terrein in Amsterdam. De kampioenschappen werden vooral gekenmerkt door een sfeervolle entourage, 's Zondags sloegen zo'n vijf duizend toeschouwers de ver richtingen gade van de deel nemers die door hun prestaties trachtten deelname te ver werven voor de Europese Kampioenschappen die begin september in Athene zijn gehouden. Een van de opval- lendse prestaties was van de verspringer Jeroen Bron wasser, die met 7,79 m een aardige poging ondernam het in 1956 gevestigde Neder lands record van 7,98 m te evenaren. Op de foto een van de loopnummers voor dames. Op kop Elly van Hulst, die zowel de 800 m, de 1.500 m als de 3.000 meter op haar naam wist te schrijven. Kelnerrace (3) Een van de programma-onderdelen tijdens de feestweek in Beverwijk van 7 tot en met 14 augustus was de Kelnerrace. 1 gedoste kledij hun kunsten vertoonden, ontvingen boven dien een Heineken glas met speciaal opdruk ter herinnering. PRIMEUR IN NIJMEGEN (4, 5) Traditioneel wordt het grote vuurwerk aan de Waal op de eerste dag van de Nijmeegse Vierdaagse aan geboden door het Heineken concern. De Vierdaagse, waaraan dit jaar een record aantal lopers deelnam, wordt als vanouds omlijst door de Heinekj

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 22