Paradisi bi) opening Rembrandtsplein Zoek de koelie van Paradisi op Pasar Malam Besar Paradisi op open Tros dag Nieuw Loosdreehi The Blue Diamonds 20 jaar op de Haagse Pasar Malam Besar Op donderdag 24 juni j.l. waren vele gasten verzameld op het Rembrandtsplein te Amsterdam om de feestelijke opening van het nieuwe terras bij te wonen Onder het genot van een glas Paradisi ontmoetten vele oude be kenden elkaar en werden herinneringen aan dit stukje oud Am sterdam opgehaald. Met de opening van dit nieuwe terras is in Amsterdam een gezellig uitgaanscentrum in ere hersteld. Ook in de toekomst zullen velen hier van hun glas Paradisi kunnen genieten. Van 18 t/m 27 juni werd in de Haagse Houtrusthallen de 24ste Pasar Malam Besar gehouden. Voor de vele duizenden bezoekers, op zoek naar een mengeling van amusement, cultuur, reünie of een ontmoetingspunt tussen Indonesië en Nederland, vormde deze Pasar Malam een waar tropisch uitstapje in eigen land. Ook het Paradisi promotie-team was op dit evenement zeer actief. Vele duizenden bezoekers kwamen naar de speciaal gebouwde Paradisi stand en hebben op aangename wijze kennis kunnen maken met de koelte van Paradisi Grapefruit Cocktail, of hebben hun kennismaking kunnen voortzetten. Op initiatief van Omroepvereniging Tros werd op donderdag 22 juli j.l. een open dag gehouden in Nieuw Loosdrecht. Vanzelfsprekend was ook het Paradisi Promotieteam hier aan wezig en stelde de bezoekers in de gelegenheid een glas verfris sende Grapefruit Cocktail te proeven. Onder het genot hiervan, kon men een kijkje nemen achter de schermen van het omroep- gebeuren en de rechtstreekse radiouitzendingen bijwonen. Op woensdag 23 juni j.l. presenteerde het welbekende duo "The Blue Diamonds" hun nieuwste L.P. ter gelegenheid van hun 20ste Haagse Pasar Malam. Dit jubileum moest gevierd worden en het promotie-team ver hoogde de feestvreugde door artiesten en pers in de gelegenheid te stellen een toast uit te brengen op dit heuglijke feit. 21

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 21