Wtsflriese Groothandel R Karsten B.V. in nieuwe behuizing Mevrouw V. Karsten, gezeten in de allereerste vrachtauto van het bedrijf, en met haar zoon P. Karsten aan het stuur van deze oude T-Ford bouwjaar 1929, heeft het nieuwe bedrijfspand van de groothandel in Blokker geopend. In de voor deze gelegenheid feestelijk ver sierde hal was een grote afbeelding op pa pier van het oude pand neergezet. De T-Ford reed hier dwars doorheen, om ver volgens te stoppen bij een iets verder ge plaatste afbeelding van het nieuwe pand. MIJLPAAL De opening, die door honderden belang stellenden werd bezocht, was gecombi neerd met een grote voorjaarsbeurs, zodat de afnemers van P. Karsten B.V. na afloop van de receptie een rondgang over de beurs konden maken. Met het in bedrijf nemen van het 10.000 m2 grote pand heeft A de familie Karsten een nieuwe mijlpaal in de geschiedenis van haar bedrijf bereikt. Een geschiedenis die begonnen is in de ja ren vlak na de eerste wereldoorlog toen G. Karsten, de grootvader van de huidige directeur, een kruidenierswinkel begon in het Noordhollandse dorp Hoogkarspel, en daarmee de basis heeft gelegd voor het huidige bedrijf. Van kruidenierswinkel groeide het bedrijf al snel naar een groot handel in boter en kaas, met als klanten kring voornamelijk de melkdetailhandel. Vandaag de dag neemt deze groep detail listen nog steeds een belangrijke plaats in binnen het klantenbestand van de groot handel. De allereerste vrachtwagen van het bedrijf rijdt door de afbeelding van het oude pand. 9 PKARSTENB.V.

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 9