Pierre Baptisfe in een nieuwe uitmonstering Paradis! viel goed in de smaak Exclusief voor de horecamarkt wordt door Wijnhandel Reuchlin onder het merk Pierre Baptiste, reeds enige tijd rouge, rosé, blanc demi-sec en blanc-sec met enorm succes uitgebracht. De belangrijkste reden voor dat succes is gelegen in het feit dat door deskundige wijninkoop een uitstekende kwaliteit wijn in de diverse soorten geleverd wordt en als zodanig ervaren wordt. Iedere keer opnieuw wordt de wijn nauwgezet gese lecteerd zodat er van continuïteit in kwaliteit sprake is. Om de kwaliteit en herkenbaarheid goed uit te laten komen, is gekozen voor een passende uitmonstering, die alle gewenste elementen in zich verenigt. De eerste afleveringen van Pierre Baptiste in de nieuwe uitmonstering zijn enthousi ast ontvangen. Paradisi grapefruit cocktail was dit jaar ook aanwezig op de Huishoudbeurs, die van 16 tot en met 25 april in de RAI te Am sterdam plaatsvond. Ook de Paradisi pro motie-dames waren op dit evenement weer actief. EXOTISCHE DRANK, GEMAAKT IN HOLLAND De vele tienduizenden bezoekers konden tijdens de Huishoudbeursdagen kennis maken met Paradisi in een speciaal ge bouwde stand. Deze maakte deel uit van een grote stand waar uitsluitend in Neder land vervaardigde produkten werden aan geboden. Het grote bord 'Nationale Pro- duktenshow. Hou van Holland' gaf dit op duidelijke wijze aan. Tijdens de beurs werd een aantal malen per dag een pro- duktenshow opgevoerd door de bekende Tros-presentatoren Ron Brandsteder en Tineke Verburg. Het publiek werd hierbij nauw betrokken omdat het diverse vragen moest beantwoorden om in aanmerking te komen voor een prijs. Een van de prijzen die gewonnen kon worden was een Para disi T-shirt. GROTE BELANGSTELLING Mede dank zij deze optredens was de be langstelling voor de stand met Nederland se produkten groot. Ook de Paradisi pro- motie-dames ervoeren dit al spoedig: zij kwamen bijna handen te kort. Naast de smaak viel ook de nieuwe verpakking bij de meeste bezoekers in goede aarde. Me nigmaal werd er zelfs verzocht om 'vanwe ge de leuke vorm' een lege Paradisi fles mee naar huis te mogen nemen. 'irrrrCaptish Itrrrtlnpti

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 7