I meer Hl ruimte voor bier brengt vaart in nw omzet 0: Boïi I iï Begin dit jaar presenteerde Heineken Nederland op de ROKA in Utrecht een groot aantal ideeën voor bierdisplays. Onder het motto "meer ruimte voor bier brengt vaart in uw omzet" werd het bier assortiment op allerlei mogelijke manie ren uitgestald. De man achter al deze display-ideeën is Gerrit Hogeboom. Deze display-tovenaar schreef het boekje "101 display ideeën", en stelde voor Heineken een boekwerkje samen waarin hij zich richtte op de presentatie van bier in de winkel. Zijn filosofie: "Men mist teveel verkoopkansen omdat de produkten niet aantrekkelijk worden uitgestald". Het gaat om vaak hele simpele zaken die eenvoudig zelf te verwezenlijken zijn. "Eigenlijk begint het winkelen al buiten. Ik ben een voorstander van meer buitendisplays. Daar trek je de mensen mee je zaak in". "En in de winkel zelf kun je door aardige displays verrassings elementen inbrengen, waardoor het winkelen een recreatief karakter krijgt". Voor het produkt bier ziet Gerrit Hogeboom de i meeste mogelijkheden als het gekoppeld gg- - - ifg illfll TTTTTT1 fHeinekenj wordt aan een thema. Bijvoorbeeld: bier en vissen, bier en doe-het-zelven, bier en watersport. Voor Tap en Schap maakte hij een speciale zomer-display met als thema: tuinieren. Voor geïnteresseerden: Het bierdisplay boekje dat hij schreef is gratis verkrijgbaar bij Heineken Nederland in Zoeterwoude. Voor nadere informatie kunt u bellen: 071 - 81 46 67. Zijn "101 display ideeën" is een uitgave van Misset Juist in deze zomerse dagen zal meer ruimte voor bier, op een creatieve wijze benut, vaart in de winkelomzet brengen. 5 Presentatie van bier in de winkel BIERDISPLAY ZORGT VOOR ONZE! Heineken

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 5