De omzet van citrusdranken in de gedistilleerd-sector neemt snel toe. Dat blijkt uit het ge schatte volume in 1981: 350.000 flessen, hetgeen een verdubbeling in één jaar zou betekenen Binnen dit snel groeiende segment neemt Lime Light, het nog jonge produkt van de G.W.N., een eigen plaats in. Nu, een jaar na introductie, heeft meer dan de helft van de Nederlandse slijters deze cocktail op basis van gin en lemon in zijn assorti ment opgenomen. Niet zo verwonderlijk, want de gunstige prijsstelling van Lime Light betekent een aantrekkelijke consu mentenprijs en een goede handelsmarge. Redenen voor een goede doorstroming bij de slijter, ook al omdat de acceptatie bij de consument groot is. ACTIE VOOR SLIJTER Met name deze zomer wordt op velerlei wijze Lime Light actief door de G. W.N. ondersteund. Van begin juni tot het eind van de zomer is er een display-actie in de slijterijen met veel nieuw winkelmateriaal De G.W.N. stelt hiervoor een speciale regisseursstoel beschikbaar. Een display op de zitting en een showcard op de rugleuning van deze stoel zullen duidelijk de aandacht van de consument op Lime Light vestigen. Na afloop van de actie blijft de regisseursstoel uiteraard het eigendom van de slijter. ONDERSTEUNING Onder het motto 'Take it light with Lime Light' is tevens een aantal advertentie campagnes opgezet voor de komende maanden. Zo verschijnt vanaf eind juni iedere week gedurende de zomermaanden een advertentie in kleur op de voorpagi na's van De Telegraaf, Het Algemeen Dagblad en de Volkskrant. Voorts krijgt Lime Light ondersteuning door adverten ties in tijdschriften als Bij Journaal (met een oplage van 800.000) en Cosmopolitan. Een zeer breed bereik wordt tenslotte verkregen in de speciale Tour de France- uitgave van Nieuwe Revu. De achterpagi na van deze bijlage, die in een oplage van twee miljoen gratis huis aan huis wordt verspreid, is voor Lime Light gereser veerd. Hiervoor is gekozen omdat deze publicatie door zeer velen een maand lang vrijwel dagelijks ter hand zal worden genomen om het schema van de te verrij den etappes te raadplegen. Met al deze campagnes hoopt de G.W.N. van zomer 1982 een echte Lime Light-zo- merte maken. 22 TAKE IT LIGHT WITH LINE LIGHT

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 22