V i 1 De nieuwe aanwinst van Aldis, een dubbel dekker voor rolcontainervervoer. ,L afnemer verzameld en overgeladen in rol containers. Bij het volraken van één van deze banden worden de artikelen die voor die band bestemd zijn voorlopig doorge stuurd naar een reserveband, zodat opstop pingen voorkomen worden, die anders het totale systeem kunnen ontregelen.Buikar tikelen komen in rolcontainers aan bij het zelfde einde van de transportbanden, waar na kan worden overgegaan tot het beladen van de vrachtwagens. Een nieuwe vracht wagen van Albada Jelgersma is eveneens een primeur. Door de laadvloer belangrijk te verlagen, en het plafond te verhogen, is een zogenaamde dubbeldekker geconstru eerd waarin, in twee lagen boven elkaar, in totaal zes en zeventig in plaats van vijf en veertig rolcontainers kunnen worden ver voerd. KENNISMAKING Op vrijdag 4 juni j.l. is de groep Heineken winkelvertegenwoordigers uit het district Zuid, indachtig de spreekwoordelijke Bra bantse gastvrijheid, op bezoek geweest bij Albada Jelgersma in Breda. Dit bezoek was georganiseerd om deze groep verte genwoordigers kennis te laten maken met de wijze van orderverwerking bij dit mo derne groothandelsbedrijf. Tijdens een rondleiding door het bedrijf, werd een uit voerige uiteenzetting over het nieuwe "Or der Pick Car" systeem gegeven. Vanaf de vier Piek Car-lopende banden op de band naar de laser gestuurde controleappa- ratuur. De laser "leest" de computercodering voorde selectie naar de tien banden waar de rolcon tainers worden geladen. Aan het einde van de tien lopende banden worden de artikelen in rolcontainers geladen. 17 v

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 17