HAL MET HISTORIE Het nieuwe groothandelsmagazijn van P. Karsten B.V. wordt voor een deel ge vormd door het oude veilinggebouw van 'Op Hoop van Zegen'. De in dat gebouw gehouden veiling betekende vroeger een belangrijk stuk werkgelegenheid voor Blokker. Ook het gebouw zelf heeft een roemrijk verleden als evenementenhal achter de rug. Populaire muziekfestivals die in de hal werden gehouden gaven Blokker nationaal en internationaal grote bekendheid. Musici van grote naam traden op in Blokker. Catharina Valente en Hel- muth Zacharias, Cliff Richard, Jacques Brei, maar ook Louis "Satchmo" Arm strong en Ella Fitzgerald vonden, samen met tientallen anderen, hun weg naar Blokker. Ongetwijfeld een hoogtepunt in de muziekgeschiedenis van de veilinghal was het optreden in 1964 van The Beatles. Het in groten getale opgekomen publiek veroorzaakte een complete verkeerschaos in het anders zo rustige Blokker en in de wijde omgeving. HERINNERING BEWAARD Van de historie van de oude veilinghal is in het nieuwe groothandelsbedrijf nog het nodige terug te vinden. De hal is in de oor spronkelijke staat gehandhaafd. De vroe gere kantine is nu proeflokaal van Distil leerderij Otter, een onderdeel van Karsten Beheer B.V. Zo blijft de herinnering aan een stukje historie in het moderne groot handelsbedrijf van P. Karsten B.V. be waard. Heinekenstand op de Een ge deelte van £ürs bij K»rsten- Een overzicht van de druk bezochte beurs, met op de achtergrond de Heineken concern pre sentatie. Mevrouw V. Karsten (links) en haar zoon en schoondochter nemen uit handen van groot handelsvertegenwoordiger R. Geel en accountmanager W. M. Groen in 't Woud het cadeau van Heineken in ontvangst. 10

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 10