Win je "blijf-eraf- dit-is-van-mij fotostempel van Seven-Up. feestvreugde. Met dit doel voor ogen had hij namelijk met behulp van een zwart-wit foto en een kleuromschrijving het zelfportret van de kunstenaar en schilder Ferdinand Bol op papier nageschilderd. Dit alles vond plaats ter gelegenheid van de feestelijke heropening van de Amsterdamse Ferdinand Bol straat op 28 april. Na een half jaar afgesloten te zijn geweest, werd het smalle gedeelte van de straat - nu voorzien van ver hoogde trambanen - weer opengesteld. Ook Heineken voelde zich hierbij nauw betrok ken. Immers, de brouwerij grenst aan de Ferdinand Bol straat en ook de Fleineken Galerij is hierin gevestigd. Daarom droeg men onder meer door het plaatsen van zit- en tafelfusten en vlaggen graag bij aan de festelijkheden in de Pijp, zoals deze buurt bekend staat. Nadat alle genodigden een kleine rondrit per historische tram hadden gemaakt, hield de Amsterdamse wethouder M. van der Vlis een korte toespraak. Vervolgens sprak de heer De Jong, voorzitter van de winke liersvereniging. Hij bood alle bouwmedewerkers ter herinne ring een Heineken glas met speciaal opdruk aan. De symbo lische ingebruikneming van de hernieuwde straat werd tenslotte verricht door de heer Van der Vlis door met een grote wals door het portret van Ferdinand Bol te rijden. EUGD OP DE STEM- I PELTOER MET SEVEN- UP (8-9) J Vanaf medio februari zijn alle 7Up verpakkingen voorzien van waardepunten. Ze zijn aangebracht binnenin de dop van de 7Up liter- en kleine flessen en op het deksel van de blikken. Door 20 van deze punten te verzamelen en die samen met een goed gelijkende zwart/wit pasfoto, f 2,- aan postzegels en een afgemaakt rijmpje op te sturen naar Seven- Up, Postbus 7, 1000 AA Am sterdam, kan de consument in het bezit komen van een uniek, exclusief voor 7Up ontwikkeld fotostempel. Daarmee kan die consument rond 40.000 goed gelijkende afdrukken van z'n eigen gezicht maken op allerlei voorwerpen als schoolschriften, ballonnen en platen. Deze sympathieke actie wordt groots ondersteund: via speciale etiket ten op miljoenen 7Up literflessen en advertenties in de jeugdbla den. Deze aanbieding geldt voor de consument zolang de voor raad stempels strekt, maar uiterlijk tot en met 31 juli. Reünie Neder landse COMMAN DO'S (7) Als oprichtingsdatum van het Korps Commando Troepen geldt de dag dat de eerste Nederlandse militairen hun commando-opleiding begonnen in Engeland: 22 maart 1942. Ter gelegenheid van dit onlangs bereikte 40-ja- rig jubileum werd op 20 maart een grote reünie voor alle commando's gehouden in de Engelbrecht van Nassaukazer- ne in Roosendaal. Circa 3200 man hebben gehoor gegeven aan de uitnodiging om deze mijlpaal feestelijk te herden ken. Beelden van het officiële programma met onder meer een mars met défilé door Roosendaal zijn door de televisie uitgezonden. Aan het eind van de middag vonden vele evenementen plaats, zoals diverse optredens van fanfare korpsen en een commando-or kest. Uiteraard kon men ook met elkaar herinneringen ophalen en bijpraten. Hiervoor was speciaal een feestpaviljoen neergezet, waar vele consump ties waren te verkrijgen. De commercieel technische dienst van Heineken had hierin een groot aantal buffetten ge plaatst, terwijl de dranken door Drankenhandel Wouw B.V. uit het nabijgelegen Wouw waren geleverd. Om de feestvreugde te verhogen was de grote amusementstent bovendien geheel versierd met vlaggen, spandoeken, posters en ballonnen van Heineken, Hoppe en Pepsi-Cola. a** 27 Wat moetje doen om zo'n fotostempel te krijgen iHeinekenj

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 27