A.h. heineken doopt NEREUS ACHT (1-2) Voor de 10e Heineken Roei-vierkamp die op 20 en 21 maart plaatsvond waren Laga, Orca, Aegir en Nereus favoriet. Zoals al verwacht werd ging de eindzege dan ook naar een van deze roeiverenigingen en wel naar Orca uit Utrecht. Na het afleggen van alle op zaterdag te roeien afstanden, werd laat in de middag even stilgestaan bi j het 10-jarig bestaan van de Heineken Roei- vierkamp. Als dank voor de sponsoring door het Heineken concern gedurende deze tien jaar. Om de doopplechtigheid te verrichten van de boot die zijn naam draagt was de heer A.H. Heineken aanwezig. In een korte speech wenste hij de nieuwe acht een behouden vaart en veel overwinningen toe. Hierna werd de doop traditiege trouw voltrokken door water uit de Amsterdamse Amstel over de voorpunt van de boot te gooien. De twee Nereus-leden, die het initiatief tot dit roei-eve- nement hebben genomen en de organisatie vele jaren hebben begeleid, kregen een kristallen bierpul als aandenken aan dit 1 tweede lustrum. Voorts kregen alle Nereus-medewerkers een set blazerknopen uitgereikt, waarin het vignet van de Heineken Roei-vierkamp was gegraveerd. Twee winnaars in (3) HEINEKEN RUBRIEK Tijdens Indoor Brabant, dat begin maart plaatsvond in de Brabanthallen te Den Bosch, werd de Heineken rubriek verreden op de zater dagavond. Na de vierde barrage van de Grote Prijs van Noord- Brabant eindigde onze landge noot Henk Nooren (rechts op de foto) op de gedeelde eerste plaats samen met de Belg Jules Ceulemans. Voordat de*win- naars aan de ereronde begon nen, kregen zij de door Heineken Nederland B.V. aangeboden beker uitgereikt door de heer P. A.M. Janssen (horeca manager Zuid). SCHEVENINGEN OPENT STRANDSEI- ZOEN (4-5) Traditiegetrouw werd ook dit jaar op Paaszaterdag in Scheveningen officieel het strandseizoen voor geopend verklaard. De zeegod Neptunus had hiertoe met zijn gevolg het zilte nat verlaten voor een rondrit over de vernieuwde Scheveningse Promenade in de Heineken Variomaton. Uiter aard trok dit optreden veel bekijks van het publiek, zowel uit eigen land als onze buurlan den afkomstig, dat voor de Paasdagen de kust had opge zocht. De officiële opening van het strandseizoen geschiedde tenslotte door het afsteken van dagvuurwerk vanaf de Prome nade. Ook gingen speciale vlaggebommen, waaronder een 'Heineken'-bom, de lucht in. Dank zij de redelijk goede weersomstandigheden waren voor een ieder de teksten van de vlaggebommen duidelijk lees baar. Feestelijke herope ning FERDINAND BOL (6) Met een klap werd op 28 april jl. het 9 nr grote portret, waaraan de heer H. van Hoog- dalem van de afdeling reclame service van Heineken dagen had gewerkt, vernietigd. Hij kon hier niet om treuren. Integendeel zelfs, het verhoogde slechts de 26

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 26