In juni 1982 zal er voor Heineken een nieuwe vorm van promotie worden geïntroduceerd. De ze haakt in op de belangstelling van de consument om artikelen te kopen die van een Heineken identificatie zijn voorzien. Dat er een grote belangstelling bestaat voor Heineken artikelen blijkt bijvoorbeeld uit de interesse die consument en afnemer to nen voor de winkeltjes in de Heineken ont vangstruimtes, wanneer zij voor een excur sie bij de brouwerij worden ontvangen. Te vens komt dit tot uiting door de vele aan vragen die, hetzij direct, hetzij via verte genwoordigers, voor dergelijke artikelen worden ontvangen bij de Heineken kanto ren. Voorts spreken de aanzienlijke ver koopaantallen van de nationale promoties voor zich. ACTIEF BELEID Tot nu toe krijgt de consument op aanvraag een folder met prijslijst toegestuurd. Velen zullen echter niet weten dat deze folder (en dus de mogelijkheid Heineken artikelen te kopen) bestaat. Door middel van de Heineken Shop gaat dit nu actief onder steund worden. Een van de doelstellingen daarbij is de 'band' tussen consument en brouwerij te versterken. Deze actie zal uit sluitend met advertenties in tijdschriften - dus niet met P.O.S.-materiaal - worden on dersteund. In iedere advertentie wordt een beperkt aantal artikelen uit het pakket be licht. Een bestelbon maakt deel uit van de advertentie. Na het insturen van deze bon wordt de brochure, waarin het gehele pak ket afgebeeld staat, toegestuurd. Tevens wordt daarbij een prijslijst en een aantal bestelkaarten bijgevoegd. Dit bestelformulier dient tezamen met de betaling opgestuurd te worden aan het ver melde postverzendbedrijf. De bestelde ar tikelen worden binnen twee weken afgele verd na afschrijving van het bedrag van uw giro. Voor het verkrijgen van een brochure kunt u de bestelbon uit de tijdschriften-ad vertentie gebruiken. Het is ook mogelijk de brochure telefonisch te bestellen bij de af deling Verkoopbevordering van Heineken in Zoeterwoude. Tel. 071-81 42 67. ARTIKELEN Via de Heineken Shop kan men biergebon den artikelen, zoals glazen en dienbladen bestellen. Ook andere gewilde zaken als koeltassen en poloshirts maken deel uit van dit pakket. Alle zijn uiteraard voorzien van een Heineken identificatie. ACTIEPERIODE De actie loopt van 1 juni tot het eind van het jaar. Het ligt in de lijn der verwachtin gen dat de Heineken Shop een jaarlijks te rugkerende activiteit wordt. Heineken mST 24 NIEUWE PROMOTIE ACTIVITEIT: De Heineken Shop

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 24