Als eerste in Europa brengt 7Up nu in Nederland een unieke 25 cl plastishield flesje. Dit mede naar aanleiding van de successen die met deze handige verpakking in de V.S. zijn behaald. Want deze eenmalige verpakking heeft nogal wat voordelen. "Plastishield" is al jaren een begrip in de Verenigde Staten en Canada. Deze verpak king is daar in vele vormen en maten te koop. En geen wonder. De voordelen van het nieuwe 25 cl plastishield monoflesje dat 7Up onlangs in Nederland heeft geïntrodu ceerd maken dat duidelijk. Een plastishield fles is in tal van opzichten een ideale -èn vei lige- éénmalige verpakking. De verpakking is bovendien niet milieu-onvriendelijk om dat het verpakkingsmateriaal volledig af breekbaar is. Omdat het polyestherschuim een verkeerde indruk zou kunnen wekken qua samenstelling, voor alle duidelijkheid: het lege plastishield flesje hoort beslist niet in de afvalbak thuis maar in de glascontai ner! Het jasje van polyestherschuim leent zich optimaal voor de frisse kleuren van 7Up en het merk is rondom zichtbaar. Opvallend heid is een belangrijke factor in display, nietwaar? De compacte vorm van dit nieu we flesje maakt ook een optimaal gebruik van de schapruimte mogelijk, terwijl de trays a 24 flesjes in krimpfolie zich makke lijk laten stapelen, waardoor zij een mini mum aan magazijnruimte vragen. Ook voor de consument heeft deze verpakking een aantal praktische voordelen. - Hij is licht in gewicht. - Door de isolerende werking van het poly estherschuim blijft de inhoud langer koel. - Geen statiegeld, een pluspunt dat even eens aanspreekt. - Het flesje ligt prettig in de hand en is, dank zij het jasje, ook nooit glad. - Het flesj e is van een schroefdop voorzien dus makkelijk te openen en ook weer af te sluiten. (Erg handig op reis!) Kortom, deze nieuwe plastishield verpak king heeft zowel voor de handel als voor de consument veel te bieden. Vanzelfspre kend doet 7Up er alles aan de presentatie van deze nieuweling op winkelniveau te la ten opvallenook door praktisch winkelma teriaal. 22 nieuwe 7l)p verpakking: monoglas in n jas

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 22