PARADISI op HISWA Zomerse drank op zomers watersport evenement Paradisi nu ooh op de radio PARADISI CU EVITA Nieuwe dranken en nieuwe ercaiies op de Margriet Modeshow 'EVITA-MAAND' in La Ruehe van de Bijenkorf 12-23 mei Amsterdam Carré 24 mei-6juni Amsterdam Museumplein Al jaren zijn de modeshows die door het damesblad Margriet georganiseerd worden een begrip in Nederland. In de loop der tijd vonden reeds vele tienduizenden bezoeksters hun weg naar dit evenement. Ook dit jaar werd in de RAI te Amsterdam de bekende watersporttentoonstelling HISWA georganiseerd. Van 12 t/m 21 maart trok dit evenement circa 150.000 bezoekers uit alle delen van ons land. Voor de eerste maal was in de centrale hal een theater ingericht waar de bezoekers onder het genot van een glas Paradisi, Grapefruit Cocktail, vele attracties konden bewonderen zoals films, surfdemonstraties en modeshows. Tijdens de beursdagen werden de nieuwe Paradisi t-shirts ver kocht. Zo hebben vele duizenden bezoe kers op aangename wijze kennis kunnen maken met Paradisi, Grapefruit Cocktail. Ook dit jaar werd de show weer enthousiast verwelkomd. Aan het succes was de aanwezigheid van Paradisi, Grapefruit Cocktail en Evita, Licor de Café zeker niet vreemd. Van 10 februari tot 8 april werd in 28 steden door het gehele land de nieuwste zomermode getoond aan circa 50.000 bezoekers. De promotie van Paradisi en Evita was speels over de gehele show verdeeld. Zo waren reclame borden in het decor aangebracht en adver tenties opgenomen in het programmablad en modepatronen. Tijdens de show werd door Hans van Willigenburg of Mary Schuurman aan een aantal dames een fles Evita en Paradisi uitgereikt. Bovendien kon men in de pauze naast het aangeboden kopje koffie genieten van een heerlijk glaasje Evita, koffielikeur. Gezien de vele vragen en leuke reacties kunnen we zeker spreken van een geslaagde promotie. Vanaf 4 mei zal op Hilversum 3 bijna dagelijks de nieuwe radio reclame van Paradisi te beluisteren zijn. Deze opvallende spot zal uitgezonden worden op de best beluisterde tijden tussen 12.00 en 18.00 uur. Het centraal thema luidt: "Zoek de koelte van Paradisi" Zoals bekend kan radio-reclame de merkbekendheid van een produkt snel verhogen. Deze indringende vorm van reclame zal dan ook snel zorgen voor een hogere merkbe kendheid van Paradisi, Grapefruit Cocktail. zijn weg naar deze unieke show. Van de officiële première op 12 mei in Carré te Amsterdam zijn televisieopnamen ge maakt. Hierbij waren vele prominente Nederlanders aanwezig. Voor de vele liefhebbers van Paradisi, Grapefruit Cocktail is een avondje uit in Saltarino een stuk voordeliger. Bij inleve ring van een dop van de Paradisi fles ontvangt men per plaatsbewijs een korting van f 5,-. Deze aantrekkelijke actie is op vele wijzen onder de aandacht van de klanten gebracht. In een oplage van anderhalf miljoen exemplaren is tijdens de tournee een huis aan huis blad verspreid, in de stad waar een optreden plaatsvindt. Paradisi heeft in dit blad één pagina gereserveerd. Tevens zijn om alle flessen labels gehangen met de aktieaanbieding. Ook de slijter kan inhaken op deze activi teiten. Daartoe hebben de vertegenwoor digers van de G.W.N. enige weken voor de eerste voorstelling in een bepaalde stad deze actie toegelicht. Tot 6 juni wordt nog bezocht: Gedurende de maand maart konden de gasten van de bekende La Ruche restau rants op verschillende manieren ken nismaken met Evita, Licor de Café. Ter completering van een etentje was voor velen de keuze tussen Evita koffie, be staande uit hete koffie met Evita, slagroom en moccaboontjes of een heerlijk Evita dessert waarin verwerkt Evita likeurbava- rois en slagroom, moeilijk te maken. Maar ook bij de koffie kon men genieten van een heerlijke Evita taartpunt die volgens speciaal recept uit Wenergebak, biscuit en Evita likeurbavarois was gemaakt. Dis playmateriaal en tafelkaartjes brachten in de restaurants deze lekkernijen onder de aandacht van het publiek. Vele duizenden bezoekers hebben op deze wijze kennis kunnen maken met Evita of hebben hun kennismaking met deze exotische koffieli keur kunnen vernieuwen. 13

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 13