Spectaculaire Paradis! aciic in Grand Variëic Saliarino vanaf 4 mei op Hilversum 3 regelmatig radio-spots te beluisteren zijn en wordt een grote landelijke promotie gehouden rond een nieuw variété circus dat door Nederland trekt. De Gedistilleerd en Wijngroep heeft dus duidelijk vertrouwen in dit nieuwe segment. Rond het nieuwe thema ZOEK DE KOELTE VAN PA- RADISI zullen in 1982 dan ook vele activiteiten ontplooid worden. Op 6 april jl. ging in Utrecht de tournee van het Grand Variété Saltarino van start. De formule van dit voor Nederland nieuwe variété is overgenomen van het beroemde Roncalli variété circus dat in Duitsland al 2 jaar achtereen alle recette records sinds de Tweede Wereldoorlog slaat. Saltarino is een variété zoals dat in de jaren twintig en dertig te zien was in theaters en tenten. Deze nostalgische sfeer wordt opnieuw opgeroepen met de modernste hulpmidde len. In de tent wordt het publiek via spandoeken en borden met Paradisi geconfronteerd, terwijl een grote Paradi- sifles tijdens de voorstelling het middelpunt van een act is. Als rondreizende reclame zijn op de wagens reclameborden aange bracht. Natuurlijk kan men Paradisi ook proeven in een speciaal gebouwde stand. Totaal worden er ca. 400 voorstellingen in omstreeks 70 plaatsen gegeven. Naar schatting vindt een half miljoen bezoekers de consument zeker bereid is voor deze exotische grapefruitcocktail de gevraagde prijs te betalen. Het prijsbeleid blijft erop gericht onze handelspartners een redelijke beloning voor haar inspanningen te ver strekken. Proeven doet kopen, is ook in de gedistil leerd markt een bekend begrip. Dit gaat zeker op voor een nieuw produkt als Paradisi. In de afgelopen maanden is de consument op grote schaal in de gelegen heid gesteld kennis te maken met deze exotische cocktail. Zo waren uitschenk- stands gebouwd op de HISWA, Huis houdbeurs en bij filmpremières zoals Joep Meloen. Ook op de Margriet Modeshow werden promoties gevoerd. Bij al deze gelegenheden werd Paradisi puur met ijs of met tonic en ijs uitgeschonken. Uit de enthousiaste reacties viel op te maken dat deze exotische drank in de smaak viel. De komende maanden zullen de promotionele activiteiten worden voortgezet. Zoals u op de volgende pagina kunt lezen, zullen Sinds de introductie op de Slijtersvakbeurs 1979 is de ontwikkeling van Paradisi, Grapefruit Cocktail stormachtig verlopen. De ontvangst was enthousiast en zeer snel kon de consument deze nieuwe drank bijna overal kopen. Het werd al spoedig duidelijk dat de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland met dit nieuwe produkt een veelbelovend segment in de gedistilleerd markt had ontdekt. Een teken aan de wand was dat vele drankjes op de markt verschenen die qua uitmonstering veel op Paradisi leken maar in een geheel ander smaaksegment thuis hoorden. Dit veroor zaakte zowel bij de consument als de handel nogal wat verwarring. De G.W.N. heeft daarom besloten met ingang van april 1982 de verpakking van Paradisi aan te passen. Alle elementen van de uitmonstering hebben een verande ring ondergaan, waarbij behoud van de inmiddels bekende merksignalen een vereiste was. De presentatie van het merk Paradisi is hierdoor sterk verbeterd zodat 12 Paradisi in een nieuwe uitmonstering Actueel ernaar toch vertrouwd

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 12